Rolex Cosmograph Daytona Oyster, 40 mm, platina m116506-0002

Cena na vyžádání

Cosmograph Daytona
Cosmograph Daytona
Cosmograph Daytona
Cosmograph Daytona
Kontaktujte nás
Cosmograph Daytona
Reference
116506 
Pouzdro
Oyster, 40 mm, platina 
Luneta
Kaštanově hnědý monoblok z keramiky Cerachrom s lisovanými číslicemi a stupnicí 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický chronograf, samonatahovací 
Kalibr
Kalibr 4130, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 72 hodin 
Náramek
Trojřadý tah Oyster s plochými články 
Číselník
Ledová modř 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Ledově modrý číselník - Cosmograph Daytona

Ledově modrý číselník

Ledově modrý číselník je decentním a exkluzivním znakem platinových hodinek Rolex. Firma Rolex používá platinu, nejvznešenější z kovů, pro ty nejdokonalejší z hodinek. Tyto exkluzivní číselníky lze nalézt pouze u modelů Day-Date, Cosmograph Daytona a Lady-Datejust.
Tachymetrická stupnice - Cosmograph Daytona

Tachymetrická stupnice

Klíčovou součástí identity modelu je luneta s lisovanou tachymetrickou stupnicí pro měření průměrných rychlostí až do 400 mil nebo km za hodinu. Luneta z jediného kusu high-tech keramiky Cerachrom nabízí celou řadu výhod. Je odolná proti korozi, v podstatě oděruvzdorná a její barva nebledne vlivem UV záření. Extrémně trvanlivá luneta dále nabízí výjimečně čitelnou tachymetrickou stupnici, která za tuto svoji vlastnost vděčí tenké vrstvě platiny na číslicích a stupnici nanesené technologií PVD (Physical Vapour Deposition / fyzikální depozice z plynné fáze). Luneta z keramiky Cerachrom je zhotovena z jediného kusu, drží sklíčko pevně na místě na středovém pouzdře a zajišťuje tak vodotěsnost.
Platina - Cosmograph Daytona

Platina

Vzácná a drahocenná platina ohromí svou stříbřitou bělostí a živou svítivostí. Patří mezi nejhustší a nejtěžší kovy na světě a vyznačuje se jedinečnými chemickými a fyzikálními vlastnostmi, například výjimečnou odolností proti korozi. Paradoxně je ale i měkká, elastická a vysoce tvárná. Kvůli tomu je její obrábění a leštění zvlášť náročné a vyžaduje extrémně vysokou míru zručnosti. Firma Rolex vždy používá platinu 950, tedy slitinu složenou z 950 ‰ (tisícin) platiny, kterou s nejvyšší pečlivostí opracovávají umělečtí řemeslníci společnosti Rolex. Nejvznešenější z kovů pro ty nejdokonalejší z hodinek.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

JAK NAŘÍDIT HODINKY COSMOGRAPH DAYTONA

Hodinky Rolex jsou synonymem excelence a spolehlivosti, jsou určeny ke každodennímu nošení a v závislosti na daném modelu se dokonale hodí pro nejrůznější druhy sportu a jiné aktivity. Tyto hodinky jsou vyrobeny tak, aby vydržely, a vyznačují se typickou a nadčasovou estetikou. Model Oyster Perpetual Cosmograph Daytona je určen pro ty, jejichž vášní je řízení a rychlost. Více o jeho jednotlivých funkcích a o nařizování času a používání funkcí chronografu se dozvíte ve videu.

Model Oyster Perpetual Cosmograph Daytona byl představen v roce 1963 a jeho účelem bylo plnit požadavky profesionálních závodních řidičů. Pro ty, jejichž vášní je jízda a rychlost, jsou hodinky Cosmograph Daytona symbolem nejvyšší kvality.

Jsou k dispozici v celé řadě verzí, včetně zpracování s číselníkem z metalického meteoritu, vzácného kosmického materiálu, a s černými sčítači chronografu na pozici 3., 6. a 9. hodiny.

Rolex Cosmograph Daytona Zrozeny pro závody

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.

*Povinné