zavřít

Rolex Cosmograph Daytona

Oyster, 40 mm, žluté zlato

Cena na vyžádání

Cosmograph Daytona
Cosmograph Daytona
Cosmograph Daytona Cosmograph Daytona
Cosmograph Daytona Cosmograph Daytona
Kontaktujte nás
Cosmograph Daytona
Reference
116518LN 
Pouzdro
Oyster, 40 mm, žluté zlato 
Luneta
Luneta jako černý monoblok z keramiky Cerachrom s vyrytou tachymetrickou stupnicí 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický chronograf, samonatahovací 
Kalibr
Kalibr 4130, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 72 hodin 
Náramek
Oysterflex 
Číselník
Champagne a černý 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Tachymetrická stupnice - Cosmograph Daytona

Tachymetrická stupnice

Klíčovou součástí identity modelu je luneta s vyrytou tachymetrickou stupnicí pro měření průměrných rychlostí až do 400 mil nebo km za hodinu. Černá luneta kombinuje špičkovou technologii s elegantní estetikou a je připomínkou modelu z roku 1965, který byl opatřen černou vložkou z plexiskla.
Číselník v barvě Champagne a černé - Cosmograph Daytona

Číselník v barvě Champagne a černé

Číselník tohoto modelu v barvě Champagne a černé se sčítači ve spirálovém vzoru má hodinové indexy z 18kt zlata a ručky z vysoce čitelného luminiscenčního materiálu Chromalight. Středová sekundová ručka umožňuje odečítání s přesností na 1/8 sekundy, zatímco dva sčítače na číselníku ukazují uplynulý čas v hodinách a minutách. Řidiči mohou přesně a bez chyb plánovat své jízdní časy a taktiku.
18kt žluté zlato - Cosmograph Daytona

18kt žluté zlato

Díky vlastní exkluzivní slévárně má společnost Rolex bezkonkurenční možnost vyrábět slitiny 18kt zlata nejvyšší kvality. Podle podílu přidaného stříbra, mědi, platiny nebo palladia se dosahuje různých druhů 18kt zlata: žlutého, růžového nebo bílého. Slitiny se vyrábějí pouze z nejčistších kovů a jsou pečlivě kontrolovány v interní laboratoři pomocí nejmodernějšího vybavení. Následně se zlato formuje a tvaruje, přičemž se nadále věnuje nejvyšší pozornost kvalitě. Úsilí firmy Rolex o nejvyšší dokonalost začíná již u zdroje.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

Model Rolex Cosmograph Daytona byl představen v roce 1963 a vznikl jako reakce na požadavky profesionálních závodních jezdců. Díky svému vysoce spolehlivému chronografu a lunetě s tachymetrickou stupnicí umožňuje řidičům dokonale měřit průměrnou rychlost až do 400 kilometrů nebo mílí za hodinu, podle toho, kterou možnost zvolí. Jedná se o kultovní model, jehož název i funkce jsou navždy spojeny s vysokými výkony v motoristickém sportu.

Rolex Cosmograph Daytona Hodinky zrozené pro závody

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.