Datejust 36
Datejust 36
Datejust 36
Datejust 36
Previous slide
Next slide
Kontaktujte nás
Datejust 36
Reference
126200 
Pouzdro
Oyster, 36 mm, ocel Oystersteel 
Luneta
Vyklenutá 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací 
Kalibr
Kalibr 3235, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 70 hodin 
Náramek
Oyster, trojřadý pevný tah 
Číselník
Olivově zelený, motiv palmy 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Olivově zelený číselník - Datejust 36

Olivově zelený číselník

Firma Rolex má potřebné know-how i vybavení, aby mohla pravidelně přinášet nové designy číselníků svých hodinek. Designéři značky využili tradiční povrchovou úpravu s efektem slunečních paprsků, charakteristický prvek číselníků Rolex, jako pozadí, na němž je motiv vyryt femtosekundovým laserem. Ten využívá ultrakrátké elektromagnetické pulsy k jemnému opracování povrchu. „Palmový“ motiv se inspiruje bujnou vegetací a zobrazuje palmové větve, jejichž překrývající se listy vytvářejí efekty světla a stínu.
Ocel Oystersteel - Datejust 36

Ocel Oystersteel

Rolex používá ocel Oystersteel na ocelová pouzdra svých hodinek. Ocel Oystersteel, vyvinutá speciálně značkou Rolex, patří do skupiny ocelí 904L, tedy slitin nejčastěji používaných pro high-tech aplikace, jako je letecký a chemický průmysl, kde je zásadním požadavkem maximální odolnost korozi. Ocel Oystersteel je mimořádně odolná, po vyleštění nabízí výjimečnou povrchovou úpravu a zachovává si svou krásu i v těch nejnáročnějších podmínkách.
Náramek Oyster - Datejust 36

Náramek Oyster

Náramek Oyster představuje dokonalou alchymii tvaru a funkčnosti, estetiky a technologie, která má zaručit robustnost i pohodlí. Je opatřen sponou Oysterclasp a komfortní úpravou tahu Easylink, rovněž exkluzivním prvkem značky Rolex. Tento důmyslný systém umožňuje uživateli prodloužit náramek přibližně o 5 mm a za všech situací nabízí větší pohodlí.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

Kterýkoli den může v našich životech zanechat trvalou stopu a stát se východiskem nových aspirací. Od svého vzniku v roce 1945 se model Datejust soustavně vyvíjí k další dokonalosti a přitom stále zůstává definicí klasické elegance značky Rolex. Je milníkem v historii hodinářství, neboť se jednalo o první vodotěsné samonatahovací náramkové hodinky s chronometrem, které v okénku zobrazovaly datum. Tato čísla, zvětšená díky čočce Cyclops, nám připomínají, že 24 hodin sice tvoří jeden den, ale je na jen nás, aby se z nich stalo i datum, které si navždy zapamatujeme.

Rolex Datejust Každé datum může být památné

Rolex Datejust Každé datum může být památné

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.

*Povinné