zavřít

Rolex Datejust 36

Oyster, 36 mm, ocel Oystersteel a bílé zlato

Cena na vyžádání

Datejust 36
Datejust 36
Datejust 36 Datejust 36
Datejust 36 Datejust 36
Kontaktujte nás
Datejust 36
Reference
126234 
Pouzdro
Oyster, 36 mm, ocel Oystersteel a bílé zlato 
Luneta
Drážkovaná 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací 
Kalibr
Kalibr 3235, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 70 hodin 
Náramek
Jubilee, pětiřadý tah 
Číselník
Černý 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Drážkovaná luneta - Datejust 36

Drážkovaná luneta

Drážkovaná luneta značky Rolex je znakem jedinečnosti. Původně mělo drážkování lunety Oyster funkční účel: sloužilo k našroubování lunety do pouzdra, což pomáhalo zajistit vodotěsnost hodinek.
Černý číselník - Datejust 36

Černý číselník

Povrchová úprava číselníků Rolex s efektem slunečních paprsků je v hodinářství nejčastější cestou, jak dosáhnout čistě metalických barevných číselníků, například v odstínech stříbrošedé, rhodia nebo ruthenia. Jako základní vrstva povrchové úpravy s efektem slunečních paprsků, v níž se k číselníku přidává další barva, se nejčastěji používá stříbro. Barev typu Champagne se někdy dosahuje galvanickým pokovením pomocí více než půl tuctu různých kovů.
Bílý Rolesor - Datejust 36

Bílý Rolesor

Zlato je vyhledávané pro svůj lesk a vznešenost. Ocel zvyšuje pevnost a spolehlivost. Společně harmonicky propojují to nejlepší ze svých vlastností. Rolesor, charakteristický materiál firmy Rolex, se u modelů Rolex objevuje od počátku třicátých let 20. století a od roku 1933 je jeho název chráněn ochrannou známkou. Je jedním z hlavních pilířů kolekce Oyster.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

Klasické hodinky Rolex Datejust jsou archetypem moderních hodinek, za což vděčí své estetice a funkcím, které přesahují prosté změny módního stylu. V letošním roce firma Rolex představuje čtyři nové verze modelu Datejust 31 v provedení bílý Rolesor (kombinace oceli Oystersteel a 18kt bílého zlata). Z estetického hlediska model Datejust překlenuje různé éry, aniž by ztrácel cokoliv ze svých neměnných znaků, které z něj činí jedny z nejuznávanějších a nejsnáze rozpoznatelných hodinek.

Rolex Datejust Ztělesnění klasických hodinek

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.