zavřít

Rolex Day-Date 36

Oyster, 36 mm, žluté zlato

Cena na vyžádání

Day-Date 36
Day-Date 36
Day-Date 36 Day-Date 36
Day-Date 36 Day-Date 36
Kontaktujte nás
Day-Date 36
Reference
128238 
Pouzdro
Oyster, 36 mm, žluté zlato 
Luneta
Drážkovaná 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací 
Kalibr
Kalibr 3255, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 70 hodin 
Náramek
President, trojřadý tah se zaoblenými články 
Číselník
Zelený ombré, osazený diamanty 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Zelený číselník - Day-Date 36

Zelený číselník

Číselník je výrazným prvkem, kterému hodinky Rolex vděčí za svůj jedinečný vzhled a čitelnost.
Drážkovaná luneta - Day-Date 36

Drážkovaná luneta

Drážkovaná luneta značky Rolex je znakem jedinečnosti. Původně mělo drážkování lunety Oyster funkční účel: sloužilo k našroubování lunety do pouzdra, což pomáhalo zajistit vodotěsnost hodinek. Bylo proto totožné s drážkováním na dýnku, které bylo z důvodu vodotěsnosti také přišroubováno k pouzdru pomocí specifických nástrojů Rolex. V průběhu času se drážkování stalo estetickým prvkem, pravým charakteristickým znakem Rolex. Dnes je drážkovaná luneta značky Rolex znakem jedinečnosti a je vždy ve zlatém provedení.
18kt žluté zlato - Day-Date 36

18kt žluté zlato

Díky vlastní exkluzivní slévárně má společnost Rolex bezkonkurenční možnost vyrábět slitiny 18kt zlata nejvyšší kvality. Podle podílu přidaného stříbra, mědi, platiny nebo palladia se dosahuje různých druhů 18kt zlata: žlutého, růžového nebo bílého. Slitiny se vyrábějí pouze z nejčistších kovů a jsou pečlivě kontrolovány v interní laboratoři pomocí nejmodernějšího vybavení. Následně se zlato formuje a tvaruje, přičemž se nadále věnuje nejvyšší pozornost kvalitě. Úsilí firmy Rolex o nejvyšší dokonalost začíná již u zdroje.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

Hodinky Rolex Day-Date se poprvé objevily v roce 1956. Existují pouze v provedení z 18kt zlata nebo platiny a byly prvními náramkovými hodinkami, které zobrazovaly datum a den v týdnu vypsaný v úplném znění v okénkách číselníku. S náramkem President, který byl původně vytvořen speciálně pro tento model, zůstávají hodinky Day-Date i nadále hodinkami par excellence pro významné osobnosti.

Rolex Day-Date Hodinky jako dokonalý symbol prestiže

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.