Rolex Day-Date 40

Oyster, 40 mm, platina a diamanty m228396tbr-0002

Cena na vyžádání

Day-Date 40
Day-Date 40
Day-Date 40
Day-Date 40
Kontaktujte nás
Day-Date 40
Reference
228396TBR 
Pouzdro
Oyster, 40 mm, platina a diamanty 
Luneta
Osazená diamanty 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací 
Kalibr
Kalibr 3255, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 70 hodin 
Náramek
President, trojřadý tah se zaoblenými články 
Číselník
Ledově modrý, osazený diamanty 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Ledově modrý číselník - Day-Date 40

Ledově modrý číselník

Ledově modrý číselník je decentním a exkluzivním znakem platinových hodinek Rolex. Firma Rolex používá platinu, nejvznešenější z kovů, pro ty nejdokonalejší z hodinek. Tyto exkluzivní číselníky lze nalézt pouze u modelů Day-Date, Cosmograph Daytona a Lady-Datejust.
Luneta osazená diamanty - Day-Date 40

Luneta osazená diamanty

Mistři klenotníci se sochařskou precizností ryjí do drahého kovu, aby vytvořili dokonalé lůžko pro osazení každého drahokamu. Ten je s uměleckou a řemeslnou dovedností zasazen, pečlivě sladěn s ostatními a následně pevně zajištěn ve zlatém nebo platinovém lůžku. Kromě vlastní kvality kamenů přispívá k nádheře osazení drahokamy u značky Rolex i několik dalších aspektů: přesné zarovnání výšky drahokamů, jejich orientace a umístění, pravidelnost, síla a proporce osazení, jakož i náročné opracování kovu. Jiskřivá symfonie, která zdokonaluje hodinky a okouzluje jejich nositele.
Platina - Day-Date 40

Platina

Vzácná a drahocenná platina ohromí svou stříbřitou bělostí a živou svítivostí. Patří mezi nejhustší a nejtěžší kovy na světě a vyznačuje se jedinečnými chemickými a fyzikálními vlastnostmi, například výjimečnou odolností proti korozi. Paradoxně je ale i měkká, elastická a vysoce tvárná. Kvůli tomu je její obrábění a leštění zvlášť náročné a vyžaduje extrémně vysokou míru zručnosti. Firma Rolex vždy používá platinu 950, tedy slitinu složenou z 950 ‰ (tisícin) platiny, kterou s nejvyšší pečlivostí opracovávají umělečtí řemeslníci společnosti Rolex. Nejvznešenější z kovů pro ty nejdokonalejší z hodinek.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

JAK NAŘÍDIT HODINKY DAY-DATE 40

Hodinky Rolex jsou synonymem excelence a spolehlivosti, jsou určeny ke každodennímu nošení a v závislosti na daném modelu se dokonale hodí pro nejrůznější druhy sportu a jiné aktivity. Tyto hodinky jsou vyrobeny tak, aby vydržely, a vyznačují se typickou a nadčasovou estetikou. Model Oyster Perpetual Day-Date 40 představuje hodinky, které jsou vrcholným výrazem prestiže. Více o tomto modelu a o nařizování času, data a dne se dozvíte ve videu.

Hodinky Day-Date byly vždy ztělesněním prestiže a inovací. Byly vyrobeny výhradně z drahých kovů a staly se prvními náramkovými hodinkami s kalendářem, které kromě data zobrazovaly v okénku na číselníku i celý název dne v týdnu. Značka Rolex přináší model Oyster Perpetual Day-Date 40 v platině 950, snadno rozpoznatelný díky ledově modrému číselníku, a to poprvé s drážkovanou lunetou. Tento základní kámen estetického dědictví Rolex, výrazný prvek, obsažený pouze u některých klasických modelů kolekce Oyster Perpetual, se dosud vyráběl jen v 18kt zlatě a nyní je k dispozici i v nejprestižnějším dostupném kovu.

Rolex Day-Date Hodinky jako dokonalý symbol prestiže

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.