zavřít

Rolex Explorer II

Oyster, 42 mm, ocel Oystersteel

Cena na vyžádání

Explorer II
Explorer II
Explorer II Explorer II
Explorer II Explorer II
Kontaktujte nás
Explorer II
Reference
226570 
Pouzdro
Oyster, 42 mm, ocel Oystersteel 
Luneta
Pevná s 24hodinovou stupnicí 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací s funkcí referenčního času GMT 
Kalibr
Kalibr 3285, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 70 hodin 
Náramek
Trojřadý tah Oyster s plochými články 
Číselník
Bílý 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
24hodinová luneta - Explorer II

24hodinová luneta

Model Explorer II je vybaven přídavným 24hodinovým číselníkem, jeho speciální ručička obejde číselník za 24 hodin místo za obvyklých 12 a ukazuje na pevnou lunetu se 24hodinovou stupnicí.
Bílý číselník - Explorer II

Bílý číselník

Model Explorer II nabízí zobrazení data, doplňkovou 24hodinovou ručku v oranžové barvě a pevnou lunetu s 24hodinovou stupnicí, která umožňuje odlišit den a noc. Tento model se stal oblíbenou volbou pro speleology, vulkanology a polárníky. Jeho hodinové indexy a ručky doplňuje maximálně čitelný číselník Chromalight s dlouhotrvající modrou luminiscencí.
Ocel Oystersteel - Explorer II

Ocel Oystersteel

Rolex používá ocel Oystersteel na ocelová pouzdra svých hodinek. Ocel Oystersteel, vyvinutá speciálně značkou Rolex, patří do skupiny ocelí 904L, tedy slitin nejčastěji používaných pro high-tech aplikace, jako je letecký a chemický průmysl, kde je zásadním požadavkem maximální odolnost korozi. Ocel Oystersteel je mimořádně odolná, po vyleštění nabízí výjimečnou povrchovou úpravu a zachovává si svou krásu i v těch nejnáročnějších podmínkách.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

Modely Explorer zosobňují privilegované spojenectví, které vždy spojovalo značku Rolex a průzkumné výpravy. Od konce 20. let minulého století používala firma Rolex svět jakožto zkušební terén k testování svých hodinek v reálných podmínkách ve své snaze o ještě větší přesnost, robustnost a spolehlivost.

Rolex Explorer Výzva horských vrcholů

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.