Rolex Explorer II

Oyster, 42 mm, ocel Oystersteel m226570-0002

Cena na vyžádání

Explorer II
Explorer II
Explorer II
Explorer II
Kontaktujte nás
Explorer II
Reference
226570 
Pouzdro
Oyster, 42 mm, ocel Oystersteel 
Luneta
Pevná s 24hodinovou stupnicí 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací s funkcí referenčního času GMT 
Kalibr
Kalibr 3285, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 70 hodin 
Náramek
Trojřadý tah Oyster s plochými články 
Číselník
Černý 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
24hodinová luneta - Explorer II

24hodinová luneta

Model Explorer II je vybaven přídavným 24hodinovým číselníkem, jeho speciální ručička obejde číselník za 24 hodin místo za obvyklých 12 a ukazuje na pevnou lunetu se 24hodinovou stupnicí. Tato funkce umožní uživateli rozlišit denní a noční hodiny, což je zásadní funkce pro ty, kteří se vydávají do prostředí, kde vládne tma, jako jsou hluboké jeskyně, nebo do oblastí, kde slunce nikdy nevychází, jakými jsou například v letních měsících polární oblasti.
Černý číselník - Explorer II

Černý číselník

U verze modelu Explorer II s černým číselníkem splývá černý základ ruček s číselníkem a vytváří „fantomový“ efekt, při němž se zdá, že se ručky nad číselníkem vznášejí – jako pozdrav modelu z roku 1971. Model Explorer II nabízí zobrazení data, doplňkovou 24hodinovou ručku v oranžové barvě a pevnou lunetu s 24hodinovou stupnicí, která umožňuje odlišit den a noc. Tento model se stal oblíbenou volbou pro speleology, vulkanology a polárníky. Jeho hodinové indexy a ručky doplňuje maximálně čitelný číselník Chromalight s dlouhotrvající modrou luminiscencí.
Ocel Oystersteel - Explorer II

Ocel Oystersteel

Rolex používá ocel Oystersteel na ocelová pouzdra svých hodinek. Ocel Oystersteel, vyvinutá speciálně značkou Rolex, patří do skupiny ocelí 904L, tedy slitin nejčastěji používaných pro high-tech aplikace, jako je letecký a chemický průmysl, kde je zásadním požadavkem maximální odolnost korozi. Ocel Oystersteel je mimořádně odolná, po vyleštění nabízí výjimečnou povrchovou úpravu a zachovává si svou krásu i v těch nejnáročnějších podmínkách.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

Jak nastavit model Explorer II

Hodinky Rolex jsou synonymem excelence a spolehlivosti, jsou určeny ke každodennímu nošení a v závislosti na daném modelu se dokonale hodí pro nejrůznější druhy sportu a jiné aktivity. Tyto hodinky jsou vyrobeny tak, aby vydržely, a vyznačují se typickou a nadčasovou estetikou. Model Oyster Perpetual Explorer II představuje ideální hodinky na cesty do nejvzdálenějšího koutů světa. Více o jeho jednotlivých funkcích a o nařizování data, dvou časových pásem nebo času v 24hodinovém formátu se dozvíte ve videu.

Modely Explorer zosobňují privilegované spojenectví, které vždy spojovalo značku Rolex a průzkumné výpravy. Od konce 20. let minulého století používal Rolex svět jakožto zkušební terén k testování svých hodinek v reálných podmínkách ve své snaze o ještě větší přesnost, robustnost a spolehlivost.

Rolex Explorer Výzva horských vrcholů

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.