Rolex Explorer

Oyster, 36 mm, ocel Oystersteel a žluté zlato m124273-0001

Cena na vyžádání

Explorer
Explorer
Explorer
Explorer
Kontaktujte nás
Explorer
Reference
124273 
Pouzdro
Oyster, 36 mm, ocel Oystersteel a žluté zlato 
Luneta
Hladká 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací 
Kalibr
Kalibr 3230, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 70 hodin 
Náramek
Trojřadý tah Oyster s plochými články 
Číselník
Černý 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Černý číselník - Explorer

Černý číselník

Číselník je výrazným prvkem, kterému hodinky Rolex vděčí za svůj jedinečný vzhled a čitelnost. Charakteristické číslice 3, 6 a 9 nejnovějšího modelu Explorer jsou nyní vyplněny luminiscenčním materiálem, který vyzařuje dlouhotrvající modré světlo stejně jako hodinové indexy a ručky. Jako u všech hodinek Rolex je i číselník modelu Explorer navržen a vyroben v dílně Rolex, a to převážně ručně, aby bylo zajištěno dokonalé provedení.
Hladká luneta - Explorer

Hladká luneta

Model Oyster Perpetual Explorer dodává čerstvý elán střízlivým a čistým liniím, které již dlouho představují ikonický design. Hladká luneta provedená v žlutém zlatě je robustní, přesto však elegantní a v dokonalé harmonii s kultovním dědictvím řady Explorer.
Žlutý Rolesor - Explorer

Žlutý Rolesor

Zlato je vyhledávané pro svůj lesk a vznešenost. Ocel zvyšuje pevnost a spolehlivost. Společně harmonicky propojují to nejlepší ze svých vlastností. Rolesor, charakteristický materiál firmy Rolex, se u modelů Rolex objevuje od počátku třicátých let 20. století a od roku 1933 je jeho název chráněn ochrannou známkou. Je jedním z hlavních pilířů kolekce Oyster.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

Jak nastavit model Explorer

Hodinky Rolex jsou synonymem excelence a spolehlivosti, jsou určeny ke každodennímu nošení a v závislosti na daném modelu se dokonale hodí pro nejrůznější druhy sportu a jiné aktivity. Tyto hodinky jsou vyrobeny tak, aby vydržely, a vyznačují se typickou a nadčasovou estetikou. Model Oyster Perpetual Explorer představuje zásadní hodinky pro průzkumné výpravy. Více o jeho jednotlivých funkcích a o nařizování času se dozvíte ve videu.

Modely Explorer zosobňují privilegované spojenectví, které vždy spojovalo značku Rolex a průzkumné výpravy. Od konce 20. let minulého století používal Rolex svět jakožto zkušební terén k testování svých hodinek v reálných podmínkách ve své snaze o ještě větší přesnost, robustnost a spolehlivost.

Rolex Explorer Výzva horských vrcholů

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.