zavřít

Rolex Explorer

Oyster, 39 mm, ocel Oystersteel

Cena na vyžádání

Explorer
Explorer
Explorer Explorer
Explorer Explorer
Kontaktujte nás
Explorer
Reference
214270 
Pouzdro
Oyster, 39 mm, ocel Oystersteel 
Luneta
Hladká 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací 
Kalibr
Kalibr 3132, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 48 hodin 
Náramek
Trojřadý tah Oyster s plochými články 
Číselník
Černý 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Černý číselník - Explorer

Černý číselník

Číselník je výrazným prvkem, kterému hodinky Rolex vděčí za svůj jedinečný vzhled a čitelnost. Charakteristické číslice 3, 6 a 9 nejnovějšího modelu Explorer jsou nyní vyplněny luminiscenčním materiálem, který vyzařuje dlouhotrvající modré světlo stejně jako hodinové indexy a ručky.
Hladká luneta - Explorer

Hladká luneta

Model Oyster Perpetual Explorer dodává čerstvý elán střízlivým a čistým liniím, které již dlouho představují ikonický design. Hladká luneta provedená v oceli Oystersteel je robustní, přesto však elegantní a v dokonalé harmonii s kultovním dědictvím řady Explorer.
Ocel Oystersteel - Explorer

Ocel Oystersteel

Rolex používá ocel Oystersteel na ocelová pouzdra svých hodinek. Ocel Oystersteel, vyvinutá speciálně značkou Rolex, patří do skupiny ocelí 904L, tedy slitin nejčastěji používaných pro high-tech aplikace, jako je letecký a chemický průmysl, kde je zásadním požadavkem maximální odolnost korozi. Ocel Oystersteel je mimořádně odolná, po vyleštění nabízí výjimečnou povrchovou úpravu a zachovává si svou krásu i v těch nejnáročnějších podmínkách.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

Rolex Explorer Zdolávání nových výšin

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.