Rolex GMT-Master II Oyster, 40 mm, ocel Oystersteel a zlato Everose M126711CHNR-0002

Cena na vyžádání info

GMT-Master II
GMT-Master II
GMT-Master II
GMT-Master II
Previous slide
Next slide
Kontaktujte nás
GMT-Master II
Reference
126711CHNR 
Pouzdro
Oyster, 40 mm, ocel Oystersteel a zlato Everose 
Luneta
Obousměrná otočná 24hodinová luneta se stupnicí. Dvoubarevná hnědo-černá vložka z keramiky Cerachrom s lisovanými číslicemi a stupnicí 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací s funkcí referenčního času GMT 
Kalibr
Kalibr 3285, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 70 hodin 
Náramek
Oyster, trojřadý pevný tah 
Číselník
Černý 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
24hodinová otočná luneta - GMT-Master II

24hodinová otočná luneta

Tento model nabízí černý číselník a dvoubarevnou vložku z hnědé a černé keramiky Cerachrom. Kromě obvyklé hodinové, minutové a sekundové ručky je model GMT-Master II vybaven ručkou se šipkou, která oběhne číselník jednou za 24 hodin, a také obousměrnou otočnou 24hodinovou lunetou. Odlišně zbarvená 24hodinová ručka ukazuje „domovský“ referenční čas v prvním časovém pásmu, který lze odečítat na stupnici lunety. Místní čas cestovatele lze snadno nastavit „skokem“ z hodiny na hodinu díky důmyslnému mechanismu ovládanému natahovací korunkou: hodinovou ručku lze nastavit dopředu nebo dozadu nezávisle na minutové a sekundové ručce. Cestovatelé tak se mohou přizpůsobit novému časovému pásmu, aniž by to ovlivnilo přesnost jejich měření času.
Černý číselník - GMT-Master II

Černý číselník

Stejně jako všechny hodinky Rolex Professional nabízí model GMT-Master II díky displeji Chromalight výjimečnou čitelnost za všech okolností, zejména za tmy. Široké ručky a hodinové indexy jednoduchých tvarů (trojúhelníky, kruhy, obdélníky) jsou vyplněny luminiscenčním materiálem, který vyzařuje dlouhotrvající světlo.
Everose Rolesor - GMT-Master II

Everose Rolesor

Zlato je vyhledávané pro svůj lesk a vznešenost. Ocel zvyšuje pevnost a spolehlivost. Společně harmonicky propojují to nejlepší ze svých vlastností. Rolesor, charakteristický materiál firmy Rolex, se u modelů Rolex objevuje od počátku třicátých let 20. století a od roku 1933 je jeho název chráněn ochrannou známkou. Je jedním z hlavních pilířů kolekce Oyster.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

JAK NAŘÍDIT HODINKY
GMT-Master II

Hodinky Rolex jsou synonymem excelence a spolehlivosti, jsou určeny ke každodennímu nošení a v závislosti na daném modelu se dokonale hodí pro nejrůznější druhy sportu a jiné aktivity. Tyto hodinky jsou vyrobeny tak, aby vydržely, a vyznačují se typickou a nadčasovou estetikou. Model Oyster Perpetual GMT-Master II představuje ideální hodinky na cesty po celé zeměkouli. Více o jeho jednotlivých funkcích a o nařizování data a dvou časových pásem se dozvíte ve videu.

Model GMT-Master II svému nositeli umožňuje sledovat tok času v jiném časovém pásmu a upozorňuje tak na naše propojení se světem. Nyní je k dispozici ve dvou nových verzích – 18kt žluté zlato a žlutý Rolesor – s vložkou lunety z keramiky Cerachrom v šedé a černé keramice, tedy ve zcela nové barevné kombinaci.

O příkladné řemeslné práci svědčí výběr materiálů a preciznost povrchových úprav, které společně předvádějí hodinky v tom nejlepším světle. Harmonický kontrast mezi blyštivým zlatem náramku Jubilee a dvoubarevnou lunetou v tmavých tlumených tónech evokuje dráhu Slunce a střídání dne a noci.

Rolex GMT-Master II Zvýraznění našeho propojení se světem

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.

*Povinné