zavřít

Rolex GMT-Master II

Oyster, 40 mm, ocel Oystersteel a zlato Everose

Cena na vyžádání

GMT-Master II
GMT-Master II
GMT-Master II GMT-Master II
GMT-Master II GMT-Master II
Kontaktujte nás
GMT-Master II
Reference
126711CHNR 
Pouzdro
Oyster, 40 mm, ocel Oystersteel a zlato Everose 
Luneta
Obousměrná otočná 24hodinová luneta se stupnicí. Dvoubarevná hnědo-černá vložka z keramiky Cerachrom s lisovanými číslicemi a stupnicí 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací s funkcí referenčního času GMT 
Kalibr
Kalibr 3285, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 70 hodin 
Náramek
Trojřadý tah Oyster s plochými články 
Číselník
Černý 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
24hodinová otočná luneta - GMT-Master II

24hodinová otočná luneta

Kromě obvyklé hodinové, minutové a sekundové ručky je model GMT-Master II vybaven ručkou se šipkou, která oběhne číselník jednou za 24 hodin, a také obousměrnou otočnou 24hodinovou lunetou.
Černý číselník - GMT-Master II

Černý číselník

Stejně jako všechny hodinky Rolex Professional nabízí model GMT-Master II díky displeji Chromalight výjimečnou čitelnost za všech okolností, zejména za tmy. Široké ručky a hodinové indexy jednoduchých tvarů (trojúhelníky, kruhy, obdélníky) jsou vyplněny luminiscenčním materiálem, který vyzařuje dlouhotrvající světlo.
Everose Rolesor - GMT-Master II

Everose Rolesor

Zlato je vyhledávané pro svůj lesk a vznešenost. Ocel zvyšuje pevnost a spolehlivost. Společně harmonicky propojují to nejlepší ze svých vlastností. Rolesor, charakteristický materiál firmy Rolex, se u modelů Rolex objevuje od počátku třicátých let 20. století a od roku 1933 je jeho název chráněn ochrannou známkou. Je jedním z hlavních pilířů kolekce Oyster.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

Hodinky GMT-Master, které byly na trh uvedeny v roce 1955 jako model umožňující odečítat čas ve dvou různých časových pásmech současně, byly původně vyvinuty jako navigační pomůcka pro profesionály, kteří cestují napříč celým světem. V roce 1982 byly představeny hodinky Oyster Perpetual GMT-Master II, nástupce původního modelu vybavený novým typem strojku, který zajišťuje snadné použití. Jeho kombinace naprosto výjimečné funkčnosti, robustnosti a okamžitě rozpoznatelné estetiky oslovila ještě širší skupinu cestovatelů.

Rolex GMT-Master II Kosmopolitní hodinky

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.