Rolex GMT-Master II

Oyster, 40 mm, bílé zlato m126719blro-0003

Cena na vyžádání

GMT-Master II
GMT-Master II
GMT-Master II
GMT-Master II
Kontaktujte nás
GMT-Master II
Reference
126719BLRO 
Pouzdro
Oyster, 40 mm, bílé zlato 
Luneta
Obousměrná otočná 24hodinová luneta se stupnicí. Dvoubarevná červeno-modrá vložka z keramiky Cerachrom s lisovanými číslicemi a stupnicí 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací s funkcí referenčního času GMT 
Kalibr
Kalibr 3285, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 70 hodin 
Náramek
Trojřadý tah Oyster s plochými články 
Číselník
V půlnoční modři 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
24hodinová otočná luneta - GMT-Master II

24hodinová otočná luneta

Kromě obvyklé hodinové, minutové a sekundové ručky je model GMT-Master II vybaven ručkou se šipkou, která oběhne číselník jednou za 24 hodin, a také obousměrnou otočnou 24hodinovou lunetou. Odlišně zbarvená 24hodinová ručka ukazuje „domovský“ referenční čas v prvním časovém pásmu, který lze odečítat na stupnici lunety. Místní čas cestovatele lze snadno nastavit „skokem“ z hodiny na hodinu díky důmyslnému mechanismu ovládanému natahovací korunkou: hodinovou ručku lze nastavit dopředu nebo dozadu nezávisle na minutové a sekundové ručce. Cestovatelé tak se mohou přizpůsobit novému časovému pásmu, aniž by to ovlivnilo přesnost jejich měření času.
Číselník v půlnoční modři - GMT-Master II

Číselník v půlnoční modři

Stejně jako všechny hodinky Rolex Professional nabízí model GMT-Master II díky displeji Chromalight výjimečnou čitelnost za všech okolností, zejména za tmy. Široké ručky a hodinové indexy jednoduchých tvarů (trojúhelníky, kruhy, obdélníky) jsou vyplněny luminiscenčním materiálem, který vyzařuje dlouhotrvající světlo.
18kt bílé zlato - GMT-Master II

18kt bílé zlato

Díky vlastní exkluzivní slévárně má společnost Rolex bezkonkurenční možnost vyrábět slitiny 18kt zlata nejvyšší kvality. Podle podílu přidaného stříbra, mědi, platiny nebo palladia se dosahuje různých druhů 18kt zlata: žlutého, růžového nebo bílého. Slitiny se vyrábějí pouze z nejčistších kovů a jsou pečlivě kontrolovány v interní laboratoři pomocí nejmodernějšího vybavení. Následně se zlato formuje a tvaruje, přičemž se nadále věnuje nejvyšší pozornost kvalitě. Úsilí firmy Rolex o nejvyšší dokonalost začíná již u zdroje.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

JAK NAŘÍDIT HODINKY GMT-MASTER II

Hodinky Rolex jsou synonymem excelence a spolehlivosti, jsou určeny ke každodennímu nošení a v závislosti na daném modelu se dokonale hodí pro nejrůznější druhy sportu a jiné aktivity. Tyto hodinky jsou vyrobeny tak, aby vydržely, a vyznačují se typickou a nadčasovou estetikou. Model Oyster Perpetual GMT-Master II představuje ideální hodinky na cesty po celé zeměkouli. Více o jeho jednotlivých funkcích a o nařizování data a dvou časových pásem se dozvíte ve videu.

Hodinky GMT-Master byly vyrobeny pro dobrodružství v oblacích. Nyní jsou hodinkami cestovatelů, které spojují lidi bez ohledu na časová pásma. Značka Rolex představuje novátorskou a neočekávanou verzi svého modelu Oyster Perpetual GMT-Master II. U těchto hodinek jsou korunka a chránič korunky umístěny na levé straně pouzdra. Tento krok si vyžádal několik technických úprav z hlediska strojku a certifikace Superlative Chronometer, pro kterou bylo třeba upravit protokol a některé závěrečné testy. Přesunuly se i okénko data a kyklopova čočka, které jsou nyní na pozici 9. hodiny.

Rolex GMT-Master II Kosmopolitní hodinky

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.