zavřít

Rolex GMT-Master II

Oyster, 40 mm, bílé zlato

Cena na vyžádání

GMT-Master II
GMT-Master II
GMT-Master II GMT-Master II
GMT-Master II GMT-Master II
Kontaktujte nás
GMT-Master II
Reference
126719BLRO 
Pouzdro
Oyster, 40 mm, bílé zlato 
Luneta
Obousměrná otočná 24hodinová luneta se stupnicí. Dvoubarevná modro-černá vložka z keramiky Cerachrom s vyrytými číslicemi a stupnicí 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací s funkcí referenčního času GMT 
Kalibr
Kalibr 3285, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 70 hodin 
Náramek
Trojřadý tah Oyster s plochými články 
Číselník
Modrý 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
24hodinová otočná luneta - GMT-Master II

24hodinová otočná luneta

Kromě obvyklé hodinové, minutové a sekundové ručky je model GMT-Master II vybaven ručkou se šipkou, která oběhne číselník jednou za 24 hodin, a také obousměrnou otočnou 24hodinovou lunetou.
Modrý číselník - GMT-Master II

Modrý číselník

Stejně jako všechny hodinky Rolex Professional nabízí model GMT-Master II díky displeji Chromalight výjimečnou čitelnost za všech okolností, zejména za tmy. Široké ručky a hodinové indexy jednoduchých tvarů (trojúhelníky, kruhy, obdélníky) jsou vyplněny luminiscenčním materiálem, který vyzařuje dlouhotrvající světlo.
18kt bílé zlato - GMT-Master II

18kt bílé zlato

Díky vlastní exkluzivní slévárně má společnost Rolex bezkonkurenční možnost vyrábět slitiny 18kt zlata nejvyšší kvality. Podle podílu přidaného stříbra, mědi, platiny nebo palladia se dosahuje různých druhů 18kt zlata: žlutého, růžového nebo bílého. Slitiny se vyrábějí pouze z nejčistších kovů a jsou pečlivě kontrolovány v interní laboratoři pomocí nejmodernějšího vybavení. Následně se zlato formuje a tvaruje, přičemž se nadále věnuje nejvyšší pozornost kvalitě. Úsilí firmy Rolex o nejvyšší dokonalost začíná již u zdroje.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

Hodinky GMT-Master, které byly na trh uvedeny v roce 1955 jako model umožňující odečítat čas ve dvou různých časových pásmech současně, byly původně vyvinuty jako navigační pomůcka pro profesionály, kteří cestují napříč celým světem. V roce 1982 byly představeny hodinky GMT-Master II, nástupce původního modelu vybavený novým typem strojku, který zajišťuje snadné použití. Jeho kombinace naprosto výjimečné funkčnosti, robustnosti a okamžitě rozpoznatelné estetiky oslovila ještě širší skupinu cestovatelů.

Rolex GMT-Master II Kosmopolitní hodinky

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.