zavřít

Rolex Lady-Datejust

Oyster, 28 mm, platina a diamanty

Cena na vyžádání

Lady-Datejust
Lady-Datejust
Lady-Datejust Lady-Datejust
Lady-Datejust Lady-Datejust
Kontaktujte nás
Lady-Datejust
Reference
279136RBR 
Pouzdro
Oyster, 28 mm, platina a diamanty 
Luneta
Osazená diamanty 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací 
Kalibr
Kalibr 2236, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 55 hodin 
Náramek
President, trojřadý tah se zaoblenými články 
Číselník
Ledově modrý, osazený diamanty 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Ledově modrý číselník - Lady-Datejust

Ledově modrý číselník

Ledově modrý číselník je decentním a exkluzivním znakem platinových hodinek Rolex. Firma Rolex používá platinu, nejvznešenější z kovů, pro ty nejdokonalejší z hodinek.
Luneta osazená diamanty - Lady-Datejust

Luneta osazená diamanty

Mistři klenotníci se sochařskou precizností ryjí do drahého kovu, aby vytvořili dokonalé lůžko pro osazení každého drahokamu. Ten je s uměleckou a řemeslnou dovedností zasazen, pečlivě sladěn s ostatními a následně pevně zajištěn ve zlatém nebo platinovém lůžku. Kromě vlastní kvality kamenů přispívá k nádheře osazení drahokamy u značky Rolex i několik dalších aspektů: přesné zarovnání výšky drahokamů, jejich orientace a umístění, pravidelnost, síla a proporce osazení, jakož i náročné opracování kovu. Jiskřivá symfonie, která zdokonaluje hodinky a okouzluje jejich nositele.
Platina - Lady-Datejust

Platina

Vzácná a drahocenná platina ohromí svou stříbřitou bělostí a živou svítivostí. Patří mezi nejhustší a nejtěžší kovy na světě a vyznačuje se jedinečnými chemickými a fyzikálními vlastnostmi, například výjimečnou odolností proti korozi. Paradoxně je ale i měkká, elastická a vysoce tvárná. Kvůli tomu je její obrábění a leštění zvlášť náročné a vyžaduje extrémně vysokou míru zručnosti. Firma Rolex vždy používá platinu 950, tedy slitinu složenou z 950 ‰ (tisícin) platiny, kterou s nejvyšší pečlivostí opracovávají umělečtí řemeslníci společnosti Rolex. Nejvznešenější z kovů pro ty nejdokonalejší z hodinek.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

Klasické dámské hodinky Rolex, Lady-Datejust, navazují na Datejust, charakteristický model, který se od svého uvedení v roce 1945 stal zosobněním stylu a přesného měření času. První dámská verze tohoto chronometru se zobrazováním data, model Lady-Datejust, se objevila koncem 50. let 20. století jako pokračování tradice nadčasové elegance a funkčnosti v menší velikosti, která vyhovuje ženskému zápěstí.

Rolex Lady-Datejust Klasické hodinky v ženském stylu

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.