zavřít

Rolex Lady-Datejust

Oyster, 28 mm, žluté zlato

Cena na vyžádání

Lady-Datejust
Lady-Datejust
Lady-Datejust Lady-Datejust
Lady-Datejust Lady-Datejust
Kontaktujte nás
Lady-Datejust
Reference
279178 
Pouzdro
Oyster, 28 mm, žluté zlato 
Luneta
Drážkovaná 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací 
Kalibr
Kalibr 2236, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 55 hodin 
Náramek
Jubilee, pětiřadý tah 
Číselník
Bílý 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Bílý číselník - Lady-Datejust

Bílý číselník

Číselník je výrazným prvkem, kterému hodinky Rolex vděčí za svůj jedinečný vzhled a čitelnost.
Drážkovaná luneta - Lady-Datejust

Drážkovaná luneta

Drážkovaná luneta značky Rolex je znakem jedinečnosti. Původně mělo drážkování lunety Oyster funkční účel: sloužilo k našroubování lunety do pouzdra, což pomáhalo zajistit vodotěsnost hodinek. Bylo proto totožné s drážkováním na dýnku, které bylo z důvodu vodotěsnosti také přišroubováno k pouzdru pomocí specifických nástrojů Rolex. V průběhu času se drážkování stalo estetickým prvkem, pravým charakteristickým znakem Rolex. Dnes je drážkovaná luneta značky Rolex znakem jedinečnosti a je vždy ve zlatém provedení.
18kt žluté zlato - Lady-Datejust

18kt žluté zlato

Díky vlastní exkluzivní slévárně má společnost Rolex bezkonkurenční možnost vyrábět slitiny 18kt zlata nejvyšší kvality. Podle podílu přidaného stříbra, mědi, platiny nebo palladia se dosahuje různých druhů 18kt zlata: žlutého, růžového nebo bílého. Slitiny se vyrábějí pouze z nejčistších kovů a jsou pečlivě kontrolovány v interní laboratoři pomocí nejmodernějšího vybavení. Následně se zlato formuje a tvaruje, přičemž se nadále věnuje nejvyšší pozornost kvalitě. Úsilí firmy Rolex o nejvyšší dokonalost začíná již u zdroje.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

Klasické dámské hodinky Rolex, Lady-Datejust, navazují na Datejust, charakteristický model, který se od svého uvedení v roce 1945 stal zosobněním stylu a přesného měření času. První dámská verze tohoto chronometru se zobrazováním data, model Lady-Datejust, se objevila koncem 50. let 20. století jako pokračování tradice nadčasové elegance a funkčnosti v menší velikosti, která vyhovuje ženskému zápěstí.

Rolex Lady-Datejust Klasické hodinky v ženském stylu

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.