zavřít

Rolex Milgauss

Oyster, 40 mm, ocel Oystersteel

Cena na vyžádání

Milgauss
Milgauss
Milgauss Milgauss
Milgauss Milgauss
Kontaktujte nás
Milgauss
Reference
116400GV 
Pouzdro
Oyster, 40 mm, ocel Oystersteel 
Luneta
Hladká 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický samonatahovací, s antimagnetickým stíněním pro ochranu strojku 
Kalibr
Kalibr 3131, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 48 hodin 
Náramek
Trojřadý tah Oyster s plochými články 
Číselník
Černý 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Zelené safírové sklíčko - Milgauss

Zelené safírové sklíčko

Zelené safírové sklíčko představuje unikátní hodinové sklíčko vyvinuté firmou Rolex, je odolné proti poškrábání a proti vyblednutí a lze se s ním setkat výhradně u hodinek Milgauss.
Černý číselník a zelené safírové sklíčko - Milgauss

Černý číselník a zelené safírové sklíčko

Model Milgauss GV nabízí černý číselník s luminiscenčními hodinovými indexy v oranžové barvě na pozici 3., 6. a 9. hodiny, které jsou proloženy hodinovými indexy v barvě bílé. Zelené safírové sklíčko s obvodem v limetové barvě vytváří světelné odlesky, ale stále zachovává optimální čitelnost. A další prvenství modelu Rolex.
Ocel Oystersteel - Milgauss

Ocel Oystersteel

Rolex používá ocel Oystersteel na ocelová pouzdra svých hodinek. Ocel Oystersteel, vyvinutá speciálně značkou Rolex, patří do skupiny ocelí 904L, tedy slitin nejčastěji používaných pro high-tech aplikace, jako je letecký a chemický průmysl, kde je zásadním požadavkem maximální odolnost korozi. Ocel Oystersteel je mimořádně odolná, po vyleštění nabízí výjimečnou povrchovou úpravu a zachovává si svou krásu i v těch nejnáročnějších podmínkách.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

Spolehlivost a přesnost obyčejných mechanických hodinek může být ovlivněna magnetickým polem o síle 50 až 100 gaussů. Mnozí vědečtí pracovníci jsou však při své práci vystaveni mnohem silnějším magnetickým polím. Firma Rolex proto přišla s řešením v podobě modelu Rolex Milgauss, který vznikl v roce 1956 a představuje první hodinky tohoto typu. S tím je spojen i název hodinek, mille je francouzský výraz pro tisíc.

Rolex Milgauss Pocta vědě

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.