Rolex Milgauss

Oyster, 40 mm, ocel Oystersteel m116400gv-0002

Cena na vyžádání

Milgauss
Milgauss
Milgauss
Milgauss
Kontaktujte nás
Milgauss
Reference
116400GV 
Pouzdro
Oyster, 40 mm, ocel Oystersteel 
Luneta
Hladká 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický samonatahovací, s antimagnetickým stíněním pro ochranu strojku 
Kalibr
Kalibr 3131, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 48 hodin 
Náramek
Trojřadý tah Oyster s plochými články 
Číselník
Z-blue 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Zelené safírové sklíčko - Milgauss

Zelené safírové sklíčko

Zelené safírové sklíčko představuje unikátní hodinové sklíčko vyvinuté firmou Rolex, je odolné proti poškrábání a proti vyblednutí a lze se s ním setkat výhradně u hodinek Milgauss. Jeho světle zelený odstín, probarvený celým sklíčkem, na zkosených hranách téměř světélkuje. Jde o výsledek utajované technologie, jejíž zvládnutí si vyžádalo roky vývoje, a samotná výroba sklíčka zabere celé týdny.
Číselník barvy Z-Blue a safírové sklíčko - Milgauss

Číselník barvy Z-Blue a safírové sklíčko

Když bylo na modelu Milgauss v roce 2007 představeno zelené safírové sklíčko, bylo v hodinářském oboru naprostou novinkou. Nyní se toto sklíčko kombinuje s elektricky modrým číselníkem, který nepřímo odkazuje na ikonickou sekundovou ručku ve tvaru blesku.
Ocel Oystersteel - Milgauss

Ocel Oystersteel

Rolex používá ocel Oystersteel na ocelová pouzdra svých hodinek. Ocel Oystersteel, vyvinutá speciálně značkou Rolex, patří do skupiny ocelí 904L, tedy slitin nejčastěji používaných pro high-tech aplikace, jako je letecký a chemický průmysl, kde je zásadním požadavkem maximální odolnost korozi. Ocel Oystersteel je mimořádně odolná, po vyleštění nabízí výjimečnou povrchovou úpravu a zachovává si svou krásu i v těch nejnáročnějších podmínkách.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

Model Oyster Perpetual Milgauss jsou průkopnické antimagnetické hodinky, které mají vyhovět potřebám inženýrů a vědců. Byly vytvořeny v roce 1956 a odolají magnetickým polím o síle až 1 000 gaussů. S tím je spojen i název hodinek, neboť „mille“ je francouzský výraz pro tisíc. Jako první hodinky svého druhu vyzdvihují hodinky Milgauss historické vazby mezi značkou Rolex a vědeckým výzkumem.

Rolex Milgauss Pocta vědě

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.