zavřít
Rolex
Oyster Perpetual 39
Oyster, 39 mm, ocel Oystersteel

Cena na vyžádání

Oyster Perpetual 39
Oyster Perpetual 39
Oyster Perpetual 39 Oyster Perpetual 39
Oyster Perpetual 39 Oyster Perpetual 39
Kontaktujte nás
Oyster Perpetual 39
Reference
114300 
Pouzdro
Oyster, 39 mm, ocel Oystersteel 
Luneta
Vyklenutá 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací 
Kalibr
Kalibr 3132, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 48 hodin 
Náramek
Trojřadý tah Oyster s plochými články 
Číselník
Černý 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Černý číselník - Oyster Perpetual 39
Černý číselník
Povrchová úprava číselníků Rolex s efektem slunečních paprsků je v hodinářství nejčastější cestou, jak dosáhnout čistě metalických barevných číselníků, například v odstínech stříbrošedé, rhodia nebo ruthenia.
Ocel Oystersteel - Oyster Perpetual 39
Ocel Oystersteel
Rolex používá ocel Oystersteel na ocelová pouzdra svých hodinek. Ocel Oystersteel, vyvinutá speciálně značkou Rolex, patří do skupiny ocelí 904L, tedy slitin nejčastěji používaných pro high-tech aplikace, jako je letecký a chemický průmysl, kde je zásadním požadavkem maximální odolnost korozi. Ocel Oystersteel je mimořádně odolná, po vyleštění nabízí výjimečnou povrchovou úpravu a zachovává si svou krásu i v těch nejnáročnějších podmínkách.
Náramek Oyster - Oyster Perpetual 39
Náramek Oyster
Náramek Oyster představuje dokonalou alchymii tvaru a funkčnosti, estetiky a techniky. Poprvé byl představen na konci 30. let minulého století jako obzvláště robustní a komfortní kovový náramek, který díky svému širokému plochému trojřadému tahu dodnes zůstává nejuniverzálnějším náramkem v kolekci Oyster. U modelů Oyster Perpetual je náramek Oyster opatřen sponou Oysterclasp.
Rolex
Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

Rolex Oyster Perpetual
Klasický model Oyster
Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.