zavřít

Rolex Pearlmaster 39

Oyster, 39 mm, zlato Everose a diamanty

Cena na vyžádání

Pearlmaster 39
Pearlmaster 39
Pearlmaster 39 Pearlmaster 39
Kontaktujte nás
Pearlmaster 39
Reference
86405RBR 
Pouzdro
Oyster, 39 mm, zlato Everose a diamanty 
Luneta
Osazená diamanty 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací 
Kalibr
Kalibr 3235, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 70 hodin 
Náramek
Pearlmaster osazený diamanty, pětiřadý tah se zaoblenými články 
Číselník
18kt zlato s 713 diamanty 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Číselník osazený diamanty - Pearlmaster 39

Číselník osazený diamanty

Číselníky osazené diamanty jsou jiskřivou symfonií, která hodinky zdokonaluje a okouzluje jejich nositele. Mistři klenotníci ryjí do drahého kovu, aby vytvořili dokonalé lůžko pro osazení každého drahokamu.
Luneta osazená diamanty - Pearlmaster 39

Luneta osazená diamanty

Mistři klenotníci se sochařskou precizností ryjí do drahého kovu, aby vytvořili dokonalé lůžko pro osazení každého drahokamu. Ten je s uměleckou a řemeslnou dovedností zasazen, pečlivě sladěn s ostatními a následně pevně zajištěn ve zlatém nebo platinovém lůžku. Kromě vlastní kvality kamenů přispívá k nádheře osazení drahokamy u značky Rolex i několik dalších aspektů: přesné zarovnání výšky drahokamů, jejich orientace a umístění, pravidelnost, síla a proporce osazení, jakož i náročné opracování kovu. Jiskřivá symfonie, která zdokonaluje hodinky a okouzluje jejich nositele.
18kt zlato Everose - Pearlmaster 39

18kt zlato Everose

Aby zachovala krásu hodinek z růžového zlata, firma Rolex vytvořila a patentovala exkluzivní slitinu 18kt růžového zlata, které vyrábí ve vlastní slévárně: zlato Everose. 18kt zlato Everose bylo poprvé představeno v roce 2005 a používá se u všech modelů Rolex Oyster v růžovém zlatě.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

Rolex Pearlmaster Perla v kolekci Oyster

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.