Rolex Rolex Deepsea Oyster, 44 mm, ocel Oystersteel m136660-0004

Cena na vyžádání

Rolex Deepsea
Rolex Deepsea
Rolex Deepsea
Rolex Deepsea
Kontaktujte nás
Rolex Deepsea
Reference
136660 
Pouzdro
Oyster, 44 mm, ocel Oystersteel 
Luneta
Jednostranně otočná se 60minutovou stupnicí, keramická vložka Cerachrom odolná proti poškrábání, číslice a dílky stupnice pokryté tenkou vrstvou platiny 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 3 900 metrů / 12 800 stop, heliový ventil 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací 
Kalibr
Kalibr 3235, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 70 hodin 
Náramek
Trojřadý tah Oyster s plochými články 
Číselník
Černý 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Keramická luneta a luminiscenční displej - Rolex Deepsea

Keramická luneta a luminiscenční displej

Jednosměrná otočná luneta modelu Oyster, 44 mm, ocel Oystersteel s 60minutovou stupnicí umožňuje potápěčům přesně a bezpečně monitorovat doby ponoru a dekomprese. Je opatřena patentovanou černou vložkou Cerachrom, kterou Rolex vyrábí ze speciální, téměř nepoškrábatelné keramiky, na jejíž barvu nemají vliv ultrafialové paprsky. Stupnice je pokryta tenkou vrstvou Ocel Oystersteel, která je nanesena technologií PVD (Physical Vapour Deposition / fyzikální depozice z plynné fáze). Elegantní černý číselník má výrazné hodinové indexy z hmoty Chromalight a ručky vyplněné luminiscenčním materiálem vyzařujícím dlouhotrvající modré světlo pro vynikající čitelnost ve tmě.
Černý číselník - Rolex Deepsea

Černý číselník

Číselník je výrazným prvkem, kterému hodinky Rolex vděčí za svůj jedinečný vzhled a čitelnost. Charakteristické jsou pro něj hodinové indexy z zlata, které má předejít ztrátě lesku. Každý číselník Rolex je navržen a vyroben v dílně Rolex, a to převážně ručně, aby bylo zajištěno dokonalé provedení.
Ocel Oystersteel - Rolex Deepsea

Ocel Oystersteel

Rolex používá ocel Oystersteel na ocelová pouzdra svých hodinek. Ocel Oystersteel, vyvinutá speciálně značkou Rolex, patří do skupiny ocelí 904L, tedy slitin nejčastěji používaných pro high-tech aplikace, jako je letecký a chemický průmysl, kde je zásadním požadavkem maximální odolnost korozi. Ocel Oystersteel je mimořádně odolná, po vyleštění nabízí výjimečnou povrchovou úpravu a zachovává si svou krásu i v těch nejnáročnějších podmínkách.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

Hodinky Rolex pro dobývání hlubin: voděodolné až do hloubky 4 000 stop (1 220 metrů) v případě Oyster Perpetual Sea-Dweller a 12 800 stop (3 900 metrů) u modelu Oyster Perpetual Rolex Deepsea a představují výsledek desetiletí spolupráce s profesionálními potápěči.

Rolex Sea-Dweller Hodinky, které si podmanily hlubinu

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.

*Povinné