Rolex Sea-Dweller Oyster, 43 mm, ocel Oystersteel a žluté zlato M126603-0001

Cena na vyžádání

Sea-Dweller
Sea-Dweller
Sea-Dweller
Sea-Dweller
Kontaktujte nás
Sea-Dweller
Reference
126603 
Pouzdro
Oyster, 43 mm, ocel Oystersteel a žluté zlato 
Luneta
Jednostranně otočná se 60minutovou stupnicí, keramická vložka Cerachrom odolná proti poškrábání, číslice a dílky stupnice pokryté tenkou vrstvou zlata 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 1 220 metrů / 4 000 stop, heliový ventil 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací 
Kalibr
Kalibr 3235, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 70 hodin 
Náramek
Oyster, trojřadý pevný tah 
Číselník
Sytě černý 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Keramická luneta a luminiscenční displej - Sea-Dweller

Keramická luneta a luminiscenční displej

Jednosměrná otočná luneta modelu Sea-Dweller s 60minutovou stupnicí umožňuje potápěčům přesně a bezpečně monitorovat doby ponoru a dekomprese. Je opatřena patentovanou černou vložkou Cerachrom, kterou Rolex vyrábí ze speciální, téměř nepoškrábatelné keramiky, na jejíž barvu nemají vliv ultrafialové paprsky. Stupnice je pokryta tenkou vrstvou zlata, která je nanesena technologií PVD (Physical Vapour Deposition / fyzikální depozice z plynné fáze). Elegantní černý číselník má výrazné hodinové indexy z hmoty Chromalight a ručky vyplněné luminiscenčním materiálem vyzařujícím dlouhotrvající modré světlo pro vynikající čitelnost ve tmě.
Černý číselník - Sea-Dweller

Černý číselník

Černý ciferník hodinek Sea-Dweller má velké ručky a indexy vyhrazené pro profesionální modely Rolex. Na číselníku je vepsán název Sea-Dweller ve žlutém odstínu navazujícím na barvu žlutého zlata. Při aktualizaci modelu Sea-Dweller v roce 2017 byl tento nápis proveden v červené, která odkazovala k původnímu modelu. Inovativní displej Chromalight na číselníku posouvá hranice čitelnosti ve tmě. Jeho charakteristické modré světlo vydrží až osm hodin se stále stejnou svítivostí, tedy prakticky dvakrát déle než v případě klasických luminiscenčních materiálů.
Žlutý Rolesor - Sea-Dweller

Žlutý Rolesor

Zlato je vyhledávané pro svůj lesk a vznešenost. Ocel zvyšuje pevnost a spolehlivost. Společně harmonicky propojují to nejlepší ze svých vlastností. Rolesor, charakteristický materiál firmy Rolex, se u modelů Rolex objevuje od počátku třicátých let 20. století a od roku 1933 je jeho název chráněn ochrannou známkou. Je jedním z hlavních pilířů kolekce Oyster.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

Rolex Sea-Dweller Odvaha pod tlakem

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.

*Povinné