Rolex Sky-Dweller

Oyster, 42 mm, žluté zlato m326238-0009

Cena na vyžádání

Sky-Dweller
Sky-Dweller
Sky-Dweller
Sky-Dweller
Kontaktujte nás
Sky-Dweller
Reference
326238 
Pouzdro
Oyster, 42 mm, žluté zlato 
Luneta
Drážkovaná oboustranná otočná luneta Rolex Ring Command 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací, s dvěma časovými pásmy a ročním kalendářem 
Kalibr
Kalibr 9001, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 72 hodin 
Náramek
Oysterflex 
Číselník
Zářivě černý 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Zářivě černý číselník - Sky-Dweller

Zářivě černý číselník

Pevný obrácený červený trojúhelník na číselníku ukazuje na vybraný referenční čas (v domově nebo na obvyklém pracovišti cestovatele) na 24hodinovém mimostředném číselníku. Tento 24hodinový displej na první pohled jasně odlišuje denní hodiny od nočních v jiném časovém pásmu. Číselníky nyní obsahují obdélníkové hodinové indexy a delší ručky, jakož i displej Chromalight s dlouhotrvající luminiscencí, která zvyšuje čitelnost.

Rudý obdélník v jednom z dvanácti okének po obvodu číselníku, charakteristický znak ročního kalendáře Saros, vyznačuje aktuální měsíc. Tento důmyslný mechanismus zjednodušuje život uživatelům hodinek, kteří již nemusí myslet na úpravu data na konci měsíce s 30 dny. Roční kalendář ukazuje správné datum po celý rok. Vyžaduje jen jediné seřízení, a to 1. března (neboť únor má pouze 28 nebo 29 dnů). Datum je propojené s místním časem a automaticky se mění podle časového pásma, v němž se cestovatel nachází.

Drážkovaná luneta - Sky-Dweller

Drážkovaná luneta

Drážkovaná luneta značky Rolex je znakem jedinečnosti. Původně mělo drážkování lunety Oyster funkční účel: sloužilo k našroubování lunety do pouzdra, což pomáhalo zajistit vodotěsnost hodinek. Bylo proto totožné s drážkováním na dýnku, které bylo z důvodu vodotěsnosti také přišroubováno k pouzdru pomocí specifických nástrojů Rolex. V průběhu času se drážkování stalo estetickým prvkem, pravým charakteristickým znakem Rolex. Dnes je drážkovaná luneta značky Rolex znakem jedinečnosti a je vždy ve zlatém provedení.
18kt žluté zlato - Sky-Dweller

18kt žluté zlato

Díky vlastní exkluzivní slévárně má společnost Rolex bezkonkurenční možnost vyrábět slitiny 18kt zlata nejvyšší kvality. Podle podílu přidaného stříbra, mědi, platiny nebo palladia se dosahuje různých druhů 18kt zlata: žlutého, růžového nebo bílého. Slitiny se vyrábějí pouze z nejčistších kovů a jsou pečlivě kontrolovány v interní laboratoři pomocí nejmodernějšího vybavení. Následně se zlato formuje a tvaruje, přičemž se nadále věnuje nejvyšší pozornost kvalitě. Úsilí firmy Rolex o nejvyšší dokonalost začíná již u zdroje.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

JAK NAŘÍDIT HODINKY SKY-DWELLER

Hodinky Rolex jsou synonymem excelence a spolehlivosti, jsou určeny ke každodennímu nošení a v závislosti na daném modelu se dokonale hodí pro nejrůznější druhy sportu a jiné aktivity. Tyto hodinky jsou vyrobeny tak, aby vydržely, a vyznačují se typickou a nadčasovou estetikou. Model Oyster Perpetual Sky-Dweller je ideálním společníkem na cesty. Více o jeho jednotlivých funkcích a o nařizování dvou časových pásem, data a měsíce se dozvíte ve videu.

Jako elegantní hodinky pro světoběžníky přináší model Oyster Perpetual Sky-Dweller duální časové pásmo a roční kalendář Saros, který zobrazuje měsíc pomocí 12 otvorů po obvodu číselníku – aktuální měsíc je označen červeně. Jako přesvědčivá kombinace technické propracovanosti a snadného použití je model Sky-Dweller výsledkem jedinečné inovační kultury firmy Rolex.

Rolex Sky-Dweller Přehled o čase kdekoli na světě

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.