zavřít

Rolex Sky-Dweller

Oyster, 42 mm, ocel Oystersteel a bílé zlato

Cena na vyžádání

Sky-Dweller
Sky-Dweller
Sky-Dweller Sky-Dweller
Sky-Dweller Sky-Dweller
Kontaktujte nás
Sky-Dweller
Reference
326934 
Pouzdro
Oyster, 42 mm, ocel Oystersteel a bílé zlato 
Luneta
Drážkovaná oboustranná otočná luneta Rolex Ring Command 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací, s dvěma časovými pásmy a ročním kalendářem 
Kalibr
Kalibr 9001, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 72 hodin 
Náramek
Trojřadý tah Oyster s plochými články 
Číselník
Modrý 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Modrý číselník - Sky-Dweller

Modrý číselník

Pevný obrácený červený trojúhelník na číselníku ukazuje na vybraný referenční čas (v domově nebo na obvyklém pracovišti cestovatele) na 24hodinovém mimostředném číselníku. Tento 24hodinový displej na první pohled jasně odlišuje denní hodiny od nočních v jiném časovém pásmu.
Drážkovaná luneta - Sky-Dweller

Drážkovaná luneta

Drážkovaná luneta značky Rolex je znakem jedinečnosti. Původně mělo drážkování lunety Oyster funkční účel: sloužilo k našroubování lunety do pouzdra, což pomáhalo zajistit vodotěsnost hodinek. Bylo proto totožné s drážkováním na dýnku, které bylo z důvodu vodotěsnosti také přišroubováno k pouzdru pomocí specifických nástrojů Rolex. V průběhu času se drážkování stalo estetickým prvkem, pravým charakteristickým znakem Rolex. Dnes je drážkovaná luneta značky Rolex znakem jedinečnosti a je vždy ve zlatém provedení.
Bílý Rolesor - Sky-Dweller

Bílý Rolesor

Zlato je vyhledávané pro svůj lesk a vznešenost. Ocel zvyšuje pevnost a spolehlivost. Společně harmonicky propojují to nejlepší ze svých vlastností. Rolesor, charakteristický materiál firmy Rolex, se u modelů Rolex objevuje od počátku třicátých let 20. století a od roku 1933 je jeho název chráněn ochrannou známkou. Je jedním z hlavních pilířů kolekce Oyster.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

Jakožto výrazný příklad technologického mistrovství chráněný 11 až 14 patenty (podle modelu) poskytuje model Rolex Sky-Dweller informace, které globální cestovatelé nutně potřebují k okamžité orientaci v čase. V letošním roce firma Rolex představuje novou verzi svého modelu Sky-Dweller, a to v 18kt žlutém zlatě a s náramkem Oysterflex. Tento model hodinek je prvním v kategorii klasických hodinek, který je opatřen tímto inovativním náramkem z vysoce odolného elastomeru. Nabízí i zářivě černý číselník v povrchové úpravě s efektem slunečních paprsků, s ručkami a hodinovými indexy v 18kt žlutém zlatě.

Rolex Sky-Dweller Hodinky pro světoběžníky

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.