zavřít
Rolex
Submariner Date
Oyster, 40 mm, ocel Oystersteel a žluté zlato

Cena na vyžádání

Submariner Date
Submariner Date
Submariner Date Submariner Date
Submariner Date Submariner Date
Kontaktujte nás
Submariner Date
Reference
116613LB 
Pouzdro
Oyster, 40 mm, ocel Oystersteel a žluté zlato 
Luneta
Jednostranně otočná se 60minutovou stupnicí, keramická vložka Cerachrom odolná proti poškrábání, číslice a dílky stupnice pokryté tenkou vrstvou zlata 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 300 metrů /1 000 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací 
Kalibr
Kalibr 3135, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 48 hodin 
Náramek
Trojřadý tah Oyster s plochými články 
Číselník
Modrý 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Jednosměrná otočná luneta - Submariner Date
Jednosměrná otočná luneta
Jednosměrná otočná luneta je základní funkcí modelu Submariner. Do lunety vyrytá 60minutová stupnice umožňuje potápěčům přesně a bezpečně měřit čas ponoru a dekompresních zastávek.
Modrá keramická luneta s modrým číselníkem - Submariner Date
Modrá keramická luneta s modrým číselníkem
Modrá keramická luneta s modrým číselníkem na modelu Submariner je vyhrazena hodinkám, které obsahují vzácný kov: Rolesor, tedy kombinaci oceli Oystersteel a 18kt žlutého zlata, nebo u modelu Submariner 18k žluté zlato nebo 18kt bílé zlato.
Luminiscenční displej Chromalight na číselníku představuje inovaci, která zlepšila viditelnost ve tmě, což je nezbytná funkce pro potápěče. Hodinové indexy jednoduchých tvarů (trojúhelníky, kruhy, obdélníky) a široké hodinové a minutové ručky umožňují okamžité a spolehlivé odečítání s cílem předejít jakémukoli riziku omylu pod vodou.
Žlutý Rolesor - Submariner Date
Žlutý Rolesor
Zlato je vyhledávané pro svůj lesk a vznešenost. Ocel zvyšuje pevnost a spolehlivost. Společně harmonicky propojují to nejlepší ze svých vlastností. Rolesor, charakteristický materiál firmy Rolex, se u modelů Rolex objevuje od počátku třicátých let 20. století a od roku 1933 je jeho název chráněn ochrannou známkou. Je jedním z hlavních pilířů kolekce Oyster.
Rolex
Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

Rolex Submariner
Klasický model potápěčských hodinek
Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.