zavřít

Rolex Submariner Date

Oyster, 41 mm, ocel Oystersteel

Cena na vyžádání

Submariner Date
Submariner Date
Submariner Date Submariner Date
Submariner Date Submariner Date
Kontaktujte nás
Submariner Date
Reference
126610LN 
Pouzdro
Oyster, 41 mm, ocel Oystersteel 
Luneta
Jednostranně otočná se 60minutovou stupnicí, keramická vložka Cerachrom odolná proti poškrábání, číslice a dílky stupnice pokryté tenkou vrstvou platiny 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 300 metrů /1 000 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací 
Kalibr
Kalibr 3235, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 70 hodin 
Náramek
Trojřadý tah Oyster s plochými články 
Číselník
Černý 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Jednosměrná otočná luneta - Submariner Date

Jednosměrná otočná luneta

Jednosměrná otočná luneta je základní funkcí modelu Submariner. Šedesátiminutová stupnice umožňuje potápěčům přesně a bezpečně měřit čas ponoru a dekompresních zastávek.
Černý číselník - Submariner Date

Černý číselník

Luminiscenční displej Chromalight na číselníku představuje inovaci, která zlepšila viditelnost ve tmě, což je nezbytná funkce pro potápěče. Hodinové indexy jednoduchých tvarů (trojúhelníky, kruhy, obdélníky) a široké hodinové a minutové ručky umožňují okamžité a spolehlivé odečítání s cílem předejít jakémukoli riziku omylu pod vodou.
Ocel Oystersteel - Submariner Date

Ocel Oystersteel

Rolex používá ocel Oystersteel na ocelová pouzdra svých hodinek. Ocel Oystersteel, vyvinutá speciálně značkou Rolex, patří do skupiny ocelí 904L, tedy slitin nejčastěji používaných pro high-tech aplikace, jako je letecký a chemický průmysl, kde je zásadním požadavkem maximální odolnost korozi. Ocel Oystersteel je mimořádně odolná, po vyleštění nabízí výjimečnou povrchovou úpravu a zachovává si svou krásu i v těch nejnáročnějších podmínkách.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

Stěžejní model mezi hodinkami pro potápěče, model Oyster Perpetual Submariner, ztělesňuje historické propojení značky Rolex a světa potápění. Má jednosměrnou otočnou lunetu a náramek Oyster s pevným tahem. Poslední generace modelů Submariner a Submariner Date zůstává věrná původnímu modelu, který byl uveden na trh v roce 1953. Model Submariner znamenal v hodinářství historický přelom a stal se standardem v oboru potápěčských hodinek.

Rolex Submariner Klasický model potápěčských hodinek

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.