Rolex Submariner Date

Oyster, 41 mm, žluté zlato m126618ln-0002

Cena na vyžádání

Submariner Date
Submariner Date
Submariner Date
Submariner Date
Kontaktujte nás
Submariner Date
Reference
126618LN 
Pouzdro
Oyster, 41 mm, žluté zlato 
Luneta
Jednostranně otočná se 60minutovou stupnicí, keramická vložka Cerachrom odolná proti poškrábání, číslice a dílky stupnice pokryté tenkou vrstvou zlata 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 300 metrů /1 000 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací 
Kalibr
Kalibr 3235, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 70 hodin 
Náramek
Trojřadý tah Oyster s plochými články 
Číselník
Černý 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Jednosměrná otočná luneta - Submariner Date

Jednosměrná otočná luneta

Jednosměrná otočná luneta je základní funkcí modelu Submariner. Šedesátiminutová stupnice umožňuje potápěčům přesně a bezpečně měřit čas ponoru a dekompresních zastávek. Cerachromová luneta, na jejíž výrobu používá Rolex tvrdou antikorozní keramiku, je v podstatě naprosto odolná proti poškrábání. Luminiscenční kapsle na nulové značce zajišťuje čitelnost bez ohledu na to, jaká je v okolí tma. Rýhovaný okraj lunety je pečlivě navržen tak, aby pod vodou umožnil vynikající úchop, dokonce i s rukavicemi.
Černý číselník - Submariner Date

Černý číselník

Luminiscenční displej Chromalight na číselníku představuje inovaci, která zlepšila viditelnost ve tmě, což je nezbytná funkce pro potápěče. Hodinové indexy jednoduchých tvarů (trojúhelníky, kruhy, obdélníky) a široké hodinové a minutové ručky umožňují okamžité a spolehlivé odečítání s cílem předejít jakémukoli riziku omylu pod vodou.
18kt žluté zlato - Submariner Date

18kt žluté zlato

Díky vlastní exkluzivní slévárně má společnost Rolex bezkonkurenční možnost vyrábět slitiny 18kt zlata nejvyšší kvality. Podle podílu přidaného stříbra, mědi, platiny nebo palladia se dosahuje různých druhů 18kt zlata: žlutého, růžového nebo bílého. Slitiny se vyrábějí pouze z nejčistších kovů a jsou pečlivě kontrolovány v interní laboratoři pomocí nejmodernějšího vybavení. Následně se zlato formuje a tvaruje, přičemž se nadále věnuje nejvyšší pozornost kvalitě. Úsilí firmy Rolex o nejvyšší dokonalost začíná již u zdroje.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

JAK NASTAVIT MODEL SUBMARINER

Hodinky Rolex jsou synonymem excelence a spolehlivosti, jsou určeny ke každodennímu nošení a v závislosti na daném modelu se dokonale hodí pro nejrůznější druhy sportu a jiné aktivity. Tyto hodinky jsou vyrobeny tak, aby vydržely, a vyznačují se typickou a nadčasovou estetikou. Model Oyster Perpetual Submariner je archetypem potápěčských hodinek. Více o jeho jednotlivých funkcích a o nařizování času se dozvíte ve videu.

Stěžejní model mezi hodinkami pro potápěče, model Oyster Perpetual Submariner, ztělesňuje historické propojení značky Rolex a světa potápění. Má jednosměrnou otočnou lunetu a náramek Oyster s pevným tahem. Poslední generace modelů Submariner a Submariner Date zůstává věrná původnímu modelu, který byl uveden na trh v roce 1953. Model Submariner znamenal v hodinářství historický přelom a stal se standardem v oboru potápěčských hodinek.

Rolex Submariner Klasický model potápěčských hodinek

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.