Rolex Submariner Oyster, 41 mm, ocel Oystersteel M124060-0001

Cena na vyžádání

Submariner
Submariner
Submariner
Submariner
Kontaktujte nás
Submariner
Reference
124060 
Pouzdro
Oyster, 41 mm, ocel Oystersteel 
Luneta
Jednostranně otočná se 60minutovou stupnicí, keramická vložka Cerachrom odolná proti poškrábání, číslice a dílky stupnice pokryté tenkou vrstvou platiny 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 300 metrů /1 000 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací 
Kalibr
Kalibr 3230, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 70 hodin 
Náramek
Oyster, trojřadý pevný tah 
Číselník
Černý 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Jednosměrná otočná luneta - Submariner

Jednosměrná otočná luneta

Jednosměrná otočná luneta je základní funkcí modelu Submariner. Šedesátiminutová stupnice umožňuje potápěčům přesně a bezpečně měřit čas ponoru a dekompresních zastávek. Cerachromová luneta, na jejíž výrobu používá Rolex tvrdou antikorozní keramiku, je v podstatě naprosto odolná proti poškrábání. Luminiscenční kapsle na nulové značce zajišťuje čitelnost bez ohledu na to, jaká je v okolí tma. Rýhovaný okraj lunety je pečlivě navržen tak, aby pod vodou umožnil vynikající úchop, dokonce i s rukavicemi.
Černý číselník - Submariner

Černý číselník

Luminiscenční displej Chromalight na číselníku představuje inovaci, která zlepšila viditelnost ve tmě, což je nezbytná funkce pro potápěče. Hodinové indexy jednoduchých tvarů (trojúhelníky, kruhy, obdélníky) a široké hodinové a minutové ručky umožňují okamžité a spolehlivé odečítání s cílem předejít jakémukoli riziku omylu pod vodou.
Ocel Oystersteel - Submariner

Ocel Oystersteel

Rolex používá ocel Oystersteel na ocelová pouzdra svých hodinek. Ocel Oystersteel, vyvinutá speciálně značkou Rolex, patří do skupiny ocelí 904L, tedy slitin nejčastěji používaných pro high-tech aplikace, jako je letecký a chemický průmysl, kde je zásadním požadavkem maximální odolnost korozi. Ocel Oystersteel je mimořádně odolná, po vyleštění nabízí výjimečnou povrchovou úpravu a zachovává si svou krásu i v těch nejnáročnějších podmínkách.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

h2>JAK NAŘÍDIT HODINKY
Submariner

Hodinky Rolex jsou synonymem excelence a spolehlivosti, jsou určeny ke každodennímu nošení a v závislosti na daném modelu se dokonale hodí pro nejrůznější druhy sportu a jiné aktivity. Tyto hodinky jsou vyrobeny tak, aby vydržely, a vyznačují se typickou a nadčasovou estetikou. Model Oyster Perpetual Submariner je archetypem potápěčských hodinek. Více o jeho jednotlivých funkcích a o nařizování času se dozvíte ve videu.

Model Submariner značky Rolex byl poprvé uveden na trh v roce 1953. Jedná se o první potápěčské náramkové hodinky s vodotěsností do hloubky 100 metrů (330 stop) – nyní 300 metrů (1 000 stop). Jeho zásadní prvky, jako je otočná luneta se stupnicí, luminiscenční displej, velké ručky a hodinové indexy, motivovaly vznik dlouhé řady navazujících modelů potápěčských hodinek Rolex.

Model Submariner představuje ikonické hodinky, jejichž proslulost nyní sahá daleko za hranice profesionálních kruhů, pro které byl původně navržen. Model Submariner, nejvyšší standard.

Rolex Submariner Hluboká důvěra

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.

*Povinné