Rolex Yacht-Master 37

Oyster, 37 mm, ocel Oystersteel a platina m268622-0002

Cena na vyžádání

Yacht-Master 37
Yacht-Master 37
Yacht-Master 37
Yacht-Master 37
Kontaktujte nás
Yacht-Master 37
Reference
268622 
Pouzdro
Oyster, 37 mm, ocel Oystersteel a platina 
Luneta
Obousměrná otočná z platiny s 60minutovou stupnicí s reliéfními číslicemi 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací 
Kalibr
Kalibr 2236, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 55 hodin 
Náramek
Trojřadý tah Oyster s plochými články 
Číselník
Břidlicový 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Obousměrná otočná luneta - Yacht-Master 37

Obousměrná otočná luneta

Obousměrná otočná luneta s 60minutovou stupnicí modelu Yacht-Master je vyrobena z drahocenných materiálů. Vystouplé leštěné číslice a stupně jasně vynikají na matném pískovaném pozadí. Tato funkční luneta – která uživateli umožňuje vypočítat například čas plavby mezi dvěma bójemi – je také klíčovým prvkem typické vizuální identity modelu.
Břidlicově šedý číselník - Yacht-Master 37

Břidlicově šedý číselník

Stejně jako všechny hodinky Rolex Professional nabízí model Yacht-Master 37 díky displeji Chromalight výjimečnou čitelnost za všech okolností, zejména za tmy. Široké ručky a hodinové indexy jednoduchých tvarů (trojúhelníky, kruhy, obdélníky) jsou vyplněny luminiscenčním materiálem, který vyzařuje dlouhotrvající světlo.
Rolesium - Yacht-Master 37

Rolesium

V nyní již legendární kombinaci žlutého zlata, bílého zlata nebo zlata Everose a oceli známé pod názvem Rolesor je k dispozici řada modelů hodinek Rolex, Rolesium je však materiál vytvořený konkrétně pro model Yacht-Master. Zatímco pouzdro a náramek jsou z odolné nerezové oceli 904L, luneta verzí Rolesium je vyrobena z platiny, která jí dodává stříbřitou bělost a živou svítivost pro nezaměnitelný pocit luxusu. 
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

Na mořské hladině září nový klenot: model Yacht-Master 42 je poprvé k dispozici ve žlutém zlatě – jako inspirované a originální zdokonalení emblematických jachtařských hodinek, které nijak nemění svůj kurz. Značka Rolex představuje novou verzi modelu Oyster Perpetual Yacht-Master 42. Jachtařské hodinky, které byly dosud nabízeny výhradně v 18kt bílém zlatě, jsou nyní k dispozici i v 18kt žlutém zlatě. Nová verze, která stejně jako původní model obsahuje obousměrnou otočnou lunetu a vložku z keramiky Cerachrom s reliéfní stupnicí, jakož i inovativní náramek Oysterflex, využívá optimalizovaného displeje Chromalight. Hodinové indexy a ručky jsou vyplněny nebo potaženy novým luminiscenčním materiálem, který zaručuje dlouhotrvající intenzivní záři a používá jej výhradně značka Rolex. Za denního světla mají tyto prvky displeje také jasnější bílé zabarvení.

Rolex Yacht-Master Hodinky na širé moře

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.