Rolex Yacht-Master II Oyster, 44 mm, ocel Oystersteel m116680-0002

Cena na vyžádání

Yacht-Master II
Yacht-Master II
Yacht-Master II
Yacht-Master II
Kontaktujte nás
Yacht-Master II
Reference
116680 
Pouzdro
Oyster, 44 mm, ocel Oystersteel 
Luneta
Oboustranná otočná luneta Ring Command. Modrá vložka z keramiky Cerachrom s lisovanými číslicemi a nápisem 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací, jachtařský chronograf 
Kalibr
Kalibr 4161, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 72 hodin 
Náramek
Trojřadý tah Oyster s plochými články 
Číselník
Bílý 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Luneta Ring Command - Yacht-Master II

Luneta Ring Command

Firma Rolex dosáhla naprosté dokonalosti, když se soustředila na nové definování účelu a funkcí lunety. Luneta typicky funguje nezávisle na vnitřním mechanismu, avšak luneta Ring Command, kterou je osazen regatový chronograf Yacht-Master II, je s tímto mechanismem funkčně propojena. Jakožto mechanická součást propojená se strojkem představuje tato luneta klíčový prvek programovatelného odpočítávání, umožňující jeho nastavení a synchronizaci se startovacími sekvencemi závodů. Koncepčně je luneta mimořádně složitá, její použití je však snadné a funkčně je naprosto úžasná.
Bílý číselník - Yacht-Master II

Bílý číselník

Model Yacht-Master II má nový číselník a nové ručky, které jsou typické pro modely Rolex Professional, zvyšují čitelnost a zdokonalují estetický vzhled hodinek. Číselník nyní nese trojúhelníkový hodinový index na 12. hodině a obdélníkový hodinový index na 6. hodině pro intuitivnější čtení hodinek. Hodinovou ručku od minutové jasně odlišuje luminiscenční kotouč. Odpočet modelu Yacht-Master II lze naprogramovat na dobu od jedné do deseti minut. Mechanismus si naprogramování zapamatuje, takže po vynulování odpočtu se obnoví předešlé nastavení. Po spuštění odpočtu jej navíc lze za chodu sesynchronizovat s oficiálním odpočtem závodu.
Ocel Oystersteel - Yacht-Master II

Ocel Oystersteel

Rolex používá ocel Oystersteel na ocelová pouzdra svých hodinek. Ocel Oystersteel, vyvinutá speciálně značkou Rolex, patří do skupiny ocelí 904L, tedy slitin nejčastěji používaných pro high-tech aplikace, jako je letecký a chemický průmysl, kde je zásadním požadavkem maximální odolnost korozi. Ocel Oystersteel je mimořádně odolná, po vyleštění nabízí výjimečnou povrchovou úpravu a zachovává si svou krásu i v těch nejnáročnějších podmínkách.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

JAK NAŘÍDIT HODINKY YACHT-MASTER II

Hodinky Rolex jsou synonymem excelence a spolehlivosti, jsou určeny ke každodennímu nošení a v závislosti na daném modelu se dokonale hodí pro nejrůznější druhy sportu a jiné aktivity. Tyto hodinky jsou vyrobeny tak, aby vydržely, a vyznačují se typickou a nadčasovou estetikou. Model Oyster Perpetual Yacht-Master II je jedinečný chronograf pro jachtařské závody. Více o jeho funkcích a o nařizování času a používání exkluzivní funkce odpočítávání pro dokonalý start závodu se dozvíte ve videu.

Na mořské hladině září nový klenot: model Yacht-Master 42 je poprvé k dispozici ve žlutém zlatě – jako inspirované a originální zdokonalení emblematických jachtařských hodinek, které nijak nemění svůj kurz. Značka Rolex představuje novou verzi modelu Oyster Perpetual Yacht-Master 42. Jachtařské hodinky, které byly dosud nabízeny výhradně v 18kt bílém zlatě, jsou nyní k dispozici i v 18kt žlutém zlatě. Nová verze, která stejně jako původní model obsahuje obousměrnou otočnou lunetu a vložku z keramiky Cerachrom s reliéfní stupnicí, jakož i inovativní náramek Oysterflex, využívá optimalizovaného displeje Chromalight. Hodinové indexy a ručky jsou vyplněny nebo potaženy novým luminiscenčním materiálem, který zaručuje dlouhotrvající intenzivní záři a používá jej výhradně značka Rolex. Za denního světla mají tyto prvky displeje také jasnější bílé zabarvení.

Rolex Yacht-Master Hodinky na širé moře

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.

*Povinné