zavřít

Rolex Yacht-Master II

Oyster, 44 mm, žluté zlato

Cena na vyžádání

Yacht-Master II
Yacht-Master II
Yacht-Master II Yacht-Master II
Yacht-Master II Yacht-Master II
Kontaktujte nás
Yacht-Master II
Reference
116688 
Pouzdro
Oyster, 44 mm, žluté zlato 
Luneta
Rolex Ring Command (oboustranná o 90 ° otočná luneta propojená se strojkem) z 18kt zlata s modrou keramickou vložkou Cerachrom a číslicemi pokrytými tenkou vrstvou zlata 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací, jachtařský chronograf 
Kalibr
Kalibr 4161, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 72 hodin 
Náramek
Trojřadý tah Oyster s plochými články 
Číselník
Bílý 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Luneta Ring Command - Yacht-Master II

Luneta Ring Command

Firma Rolex dosáhla naprosté dokonalosti, když se soustředila na nové definování účelu a funkcí lunety. Luneta typicky funguje nezávisle na vnitřním mechanismu, avšak luneta Ring Command, kterou je osazen regatový chronograf Yacht-Master II, je s tímto mechanismem funkčně propojena.
Bílý číselník - Yacht-Master II

Bílý číselník

Model Yacht-Master II má nový číselník a nové ručky, které jsou typické pro modely Rolex Professional, zvyšují čitelnost a zdokonalují estetický vzhled hodinek. Číselník nyní nese trojúhelníkový hodinový index na 12. hodině a obdélníkový hodinový index na 6. hodině pro intuitivnější čtení hodinek. Hodinovou ručku od minutové jasně odlišuje luminiscenční kotouč. Odpočet modelu Yacht-Master II lze naprogramovat na dobu od jedné do deseti minut. Mechanismus si naprogramování zapamatuje, takže po vynulování odpočtu se obnoví předešlé nastavení. Po spuštění odpočtu jej navíc lze za chodu sesynchronizovat s oficiálním odpočtem závodu.
18kt žluté zlato - Yacht-Master II

18kt žluté zlato

Díky vlastní exkluzivní slévárně má společnost Rolex bezkonkurenční možnost vyrábět slitiny 18kt zlata nejvyšší kvality. Podle podílu přidaného stříbra, mědi, platiny nebo palladia se dosahuje různých druhů 18kt zlata: žlutého, růžového nebo bílého. Slitiny se vyrábějí pouze z nejčistších kovů a jsou pečlivě kontrolovány v interní laboratoři pomocí nejmodernějšího vybavení. Následně se zlato formuje a tvaruje, přičemž se nadále věnuje nejvyšší pozornost kvalitě. Úsilí firmy Rolex o nejvyšší dokonalost začíná již u zdroje.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

Modely Oyster Perpetual Yacht-Master a Yacht-Master II jsou zosobněním duše jachtaře. Inspirují se bohatou minulostí, která od padesátých let minulého století spojuje Rolex se světem jachtingu. Model Yacht-Master je kombinací funkčnosti a stylu, Yacht-Master II pak navazuje na to nejlepší z technologie Rolex s cílem vytvořit regatový chronograf pro použití při jachtařských závodech.

Rolex Yacht-Master Hodinky na širé moře

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.