Mezi naše další služby patří výměny a zkrácení řemínků i náramků, výměny baterií i čištění a renovace hodinek. Na vaše přání zajistíme rytí věnování či monogramu na zadní stranu hodinek.

Služby se zárukou kvality

Baterie do hodinek

Nabízíme výměny baterií u všech značek hodinek včetně kontrolní tlakové zkoušky suchou cestou na 30 m, 50 m a 100 m. Výměnu baterie provádíme na počkání a cena se pohybuje od 190 Kč do 850 Kč (nejvyšší cena u Tissot T-touch).

Řemínky a náramky k hodinkám

Nabízíme výměny kožených řemínků při zakoupení v naší provozovně zdarma. Pásky na hodinky můžete vybírat z široké nabídky značky Hirsch. Poskytujeme také úpravy kovových náramků zkracováním nebo prodlužováním.

Aktuální nabídků řemínků naleznete v našem obchodě v sekci Řemínky na hodinky.

Čištění hodinek

Nabízíme kompletní čištění pouzder i náramků hodinek v ultrazvukové lázni. Ultrazvukové čištění dodává Vašim hodinkám perfektní čistotu ale také prodlužuje životnost a předchází poškození pohyblivých částí hodinek, např. kovových náramků.

Renovace hodinek

Poskytujeme renovaci zlatých a ocelových náramků a pouzder leštěním. Nabízíme zprostředkování renovace Vintage modelů přímo u výrobce jednotlivých značek podle jejich možností.

Gravírování na hodinky

Nabízíme zprostředkování vlastní požadované rytby na zadní víčko hodinek. 

Poskytujeme autorizovaný servis těchto značek

  • Rolex
  • Longines
  • Tudor
  • Carl F. Bucherer
  • Balmain
  • Tissot
  • Glashütte Original

Kontaktujte nás

Abychom se Vám mohli plně věnovat, můžete si s námi na jedné z našich prodejen domluvit schůzku. Po dobu Vaší návštěvy se Vám bude plně věnovat náš prodejce. Pokud k nám plánujete dorazit autem, můžete si u nás na Vaši návštěvu rezervovat také parkovací kartu pro Váš automobil.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.