Nabízíme kompletní záruční a pozáruční servis značek Rolex, Longines, Tudor, Glashütte Original a Balmain. V případě značky Tissot provádíme pouze pozáruční servis, záruční servis Vám rádi zajistíme. U značek Rado, TAG Heuer a Certina Vám rádi zprostředkujeme záruční i pozáruční servis.

Co nejčastěji řešíme?

Opravy strojků hodinek

Celková oprava neboli kompletní servis hodinek zahrnuje úplnou demontáž strojku, jeho vyčištění a opětovné sestavení, jakož i promazání a seřízení krokového mechanismu, stroje i přesnosti chodu.

Opravy povrchu hodinek a výměnu skel

Provádíme čištění hodinek ultrazvukem včetně testu vodotěsnosti, kompletní leštění pouzder včetně přetěsnění originálními díly od výrobců. Pro tyto činnosti máme špičkové vybavení. V případě poškození skla provádíme jeho výměnu originálními díly.

Záruční a pozáruční servis

Záruka na hodinky je běžně 2 roky, v případě značky Rolex jde o prodlouženou záruku 5 let. Všechny námi prodávané značky mají mezinárodně platnou záruku. Abychom mohli Vaše hodinky přijmout na opravu v záruce, potřebujeme garanční kartu, kterou jste obdrželi při koupi hodinek.

Pokud potřebujete opravit hodinky značek Rado, TAG Heuer a Certina, u kterých neprovádíme servis, můžete hodinky přesto přinést na náš servis, my je přijmeme, pošleme za Vás do autorizovaného servisu a opravené hodinky si poté budete moct vyzvednout opět u nás na servisu ve Štěpánské 57.

Pokud máte hodinky značky, kterou neservisujeme, rádi Vámi zjistíme, kde Vám servis poskytnou.

Poskytujeme autorizovaný servis těchto značek

  • Rolex
  • Longines
  • Tudor
  • Carl F. Bucherer
  • Balmain
  • Tissot
  • Glashütte Original

Kontaktujte nás

Abychom se Vám mohli plně věnovat, můžete si s námi na jedné z našich prodejen domluvit schůzku. Po dobu Vaší návštěvy se Vám bude plně věnovat náš prodejce. Pokud k nám plánujete dorazit autem, můžete si u nás na Vaši návštěvu rezervovat také parkovací kartu pro Váš automobil.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.