DAVID BECKHAM - AMBASADOR ZNAČKY TUDOR

Tváří značky Tudor je bývalý anglický fotbalista David Beckham. Jeden z nejznámějších a nejpracovitějších fotbalistů na světě je pravým ambasadorem značky Tudor v kampani "Born To Dare". 

Více o David Beckham - ambasador značky Tudor
ALL BLACKS - AMBASADOR ZNAČKY TUDOR

Nejslavnější rugbyový tým se stal tváří značky Tudor od roku 2017 v nové kampani „Born To Dare“.  Tým All Blacks sdílí stejné hodnoty jako hodinky Tudor: dosažené úspěchy díky nebojácnému přístupu k životu, uchování tradic, robustnost a odolnost v extrémních podmínkách.

Více o All Blacks - ambasador značky Tudor
BEAUDEN BARRETT - AMBASADOR ZNAČKY TUDOR

Novozélandský ragbista Beauden Barrett obléká klíčový dres s číslem 10 a hraje na pozici útokové spojky ve slavném týmu All Blacks. Během jediné sezóny v sobě našel svůj skutečný potenciál a nyní patří k absolutní světové špičce.  

Více o Beauden Barrett - ambasador značky Tudor
LADY GAGA - AMBASADOR ZNAČKY TUDOR

Majitelka úžasného hlasu. Módní ikona. Oceňovaná herečka. Tím vším je Lady Gaga – a zvládá toho ještě mnohem víc. Díky své specifické ‚značce‘, kombinující teatrálnost se stylem a charismatem, si dokáže udržet stálou pozornost miliónů svých příznivců i módní komunity.

Více o Lady Gaga - ambasador značky Tudor
JAY CHOU - AMBASADOR ZNAČKY TUDOR

Hudebník. Herec. Režisér. Ikona. Více než deset let posouvá „král asijského popu“ hranice po celém světě. Od roku 2018 je Jay Chou ambasadorem značky Tudor a další tváří kampaně #BORNTODARE. 

Více o Jay Chou - ambasador značky Tudor