Puja Gupta je indická herečka a modelka. Jejím životním mottem je „ Vše, co je v životě těžké, se stává odrazovým můstkem pro něco dalšího. Nic není nemožné, pokud půjdete za svým snem a nebudete se vzdávat.“ Ambasadorkou značky Carl F. Bucherer se stala v roce 2014.

Puja Gupta - ambasador značky Carl F. Bucherer

Již od raného věku jí lákal svět slávy a úspěchu. Její průlom přišel v roce 2007, kdy získala titul Miss Universe a následně reprezentovala Indii na Miss Universe v Mexiku, kde se umístila v první desítce.

Puja Gupta dokáže vyjádřit své osobní názory, ale i reflektovat svou vlastní zkušenost.

Stala se tváří mnoha slavných značek a objevila se na titulních stranách mnoha módních časopisů. Poté usídlila i filmovém Bollywoodu – indické továrně na sny, kde debutovala ve filmu F.A.L.T.U. Od té doby získala ještě větší popularitu i jako herečka a dostala role v několika dalších filmech.

Mimo jiné je Puja velkou stoupenkyní organizace za práva zvířat PETA, propaguje vegetariánství a také hraje aktivní roli v propagování povědomosti o šíření nemoci AIDS.

Puja Gupta přistupuje ke všemu s chutí a zápalem. Ve svém volném čase se věnuje jízdě na koni, cvičením jógy, miluje psaní a kreslení . Je též horlivou cestovatelkou a ráda poznává nové kultury.