zavřít
Vítejte v Hodinářství Bechyně
Oficiální prodejce Rolex

Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex, kteří jsou oprávněni nabízet hodinky Rolex a zajišťovat pro ně servis. Potvrzujeme pravost vašich nových hodinek Rolex a na podporu jejich pětileté mezinárodní záruky disponujeme potřebnou kvalifikací, technickými znalostmi a speciálním vybavením. Prohlédněte si výše nabízenou kolekci Rolex nebo nás kontaktujte a sjednejte si schůzku s našimi specialisty, kteří vám pomohou učinit rozhodnutí, z něhož se budete těšit celý život.

Zažijte Rolex

Hodinky Rolex

Hodinky Rolex jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a při jejich montáži je věnována pozornost i těm nejmenším detailům. Každá součást hodinek je navrhována, vyvíjena a zhotovována podle těch nejnáročnějších norem.

VÝROBA HODINEK VE STYLU FIRMY ROLEX

Firma Rolex, která je průkopníkem ve vývoji náramkových hodinek, sama navrhuje, vyvíjí a vyrábí všechny základní součásti svých hodinek, od odlévání zlatých slitin až po obrábění, tváření, montáž a finální operace při výrobě hodinového strojku, pouzdra, číselníku a náramku.

Společnost Rolex stála u zrodu mnoha významných hodinářských inovací a v průběhu své historie si nechala zaregistrovat více než 400 patentů. Hodinky Rolex se rodí ve Švýcarsku díky know-how a odhodlání více než 6 000 zaměstnanců pracujících ve čtyřech výrobních závodech značky, která představuje špičku průlomových hodinářských technologií.

Navštivte nás

Hodinářství Bechyně působící v Praze je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex již od roku 1996. Je nám ctí, že jako první v postkomunistických zemích jsme mohli nabízet hodinky jedné z nejvýznamnějších hodinářských značek.

Navštivte nás v prodejně Hodinářství Bechyně a my vám představíme celý sortiment modelů Rolex. Také vám vysvětlíme jejich technické aspekty, abyste mohli najít ty hodinky, které byly vyrobeny právě pro vás.