zavřít
Vítá vás Hodinářství Bechyně
Oficiální prodejce Rolex

V Hodinářství Bechyně jsme velmi hrdí na fakt, že patříme do celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex. Jen členové této sítě mohou prodávat hodinky Rolex a zajišťovat jejich servis. Tvoříme součást příběhu Rolex, disponujeme technickým know-how, potřebnými dovednostmi a speciálním vybavením a můžeme zaručit pravost každé jednotlivé části vašich hodinek Rolex. Níže si prohlédněte nabízenou kolekci Rolex, nebo nás přímo kontaktujte a sjednejte si schůzku s našimi specializovanými pracovníky. Rádi Vám pomůžeme vybrat si hodinky, jež Vás budou provázet celý život.

Zažijte Rolex

Hodinky Rolex

Hodinky Rolex jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Při jejich montáži je i nejmenším detailům věnována maximální pozornost. Každá jejich součást je nejen navržena, ale také vyvíjena a zhotovena podle těch nejnáročnějších norem.

Navštivte nás

Hodinářství Bechyně působící v Praze je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex již od roku 1996. Je nám ctí, že jako první v postkomunistických zemích jsme mohli nabízet hodinky jedné z nejvýznamnějších hodinářských značek.

V Hodinářství Bechyně jsme vám k službám, abychom vám pomohli z široké řady hodinek Rolex vybrat ty, které vám budou nejlépe vyhovovat. Naše prodejny v Praze mají statut oficiálního prodejce Rolex, protože prodáváme pouze originální hodinky se zárukou firmy Rolex.