zavřít

Co děláme

Zastupujeme kvalitní prémiové značky švýcarských a německých hodinek.

Hodinky jsou naše vášeň i radost. Během let se řada zákazníků stala našimi přáteli. Spojuje nás láska ke světu hodinek i sdílené hodnoty.

Specializujeme se na prodej a servis švýcarských a německých hodinek značek Rolex, Glashütte Original, Tudor, Longines, Rado, Balmain a Tissot.

To, na čem nám záleží, je spokojenost našich zákazníků a precizně odvedená práce. Stojíme o to, aby byl pro vás nákup hodinek víc než jenom obyčejná koupě. Komunikaci s vámi se věnujeme z přesvědčení: rádi vám vše objasníme a zodpovíme vaše dotazy. Přejeme si uvést vás do fascinujícího světa hodinařiny.

U nás jde o hodinky až v poslední řadě.Lenka Bechyňová

Hodinářský servis

Rozumíme svému řemeslu. Klademe důraz na bezchybný servis a osobní přístup.

Na naší adrese ve Štěpánské ulici se o klienty staráme již téměř půlstoletí.

Rozumíme svému řemeslu a klademe důraz na osobní přístup k zákazníkům a na profesionální servis. Ten se díky odbornosti a preciznosti našich hodinářů stal proslulým. Soustředíme se stále na to, abychom garantovali prvotřídní péči o vaše hodinky značek Rolex, Glashütte Original, Tudor, Longines, Balmain, Rado, Carl F. Bucherer nebo Tissot.

Naši hodináři jsou mistry ve svém oboru, pravidelně se školí v zahraničí přímo u výrobců hodinek. V celém pracovním týmu klademe důraz na neustálý růst. Všichni se stále učíme a vzděláváme. Chceme ke svému oboru přistupovat vždycky s pokorou.

Když jde všechno, jak má jít, o hodinky jde až v poslední řadě.
Butiky

Hledáte hodinky, kterými vyjádříte svou osobnost? Milujete precizní hodinařinu? Jsme tu pro vás. Už téměř třicet let.

 

Kontakt