Hodinářství Bechyně pokračuje v dlouholeté rodinné tradici prodeje a servisu hodinek luxusních švýcarských značek. Tradiční hodinářství získalo jako první v ČR zastoupení hodinářské značky Rolex. Legendární butik v pražské Štěpánské ulici, kde jeho majitel Vladimír Bechyně provozuje hodinářské řemeslo již více než 35 let, je vyhledávaným místem hodinářských znalců…

Hodinářství Bechyně

Hodinářství Bechyně

Hodinářství Bechyně pokračuje v dlouholeté rodinné tradici prodeje a servisu hodinek luxusních švýcarských značek. Tradiční hodinářství získalo jako první v ČR zastoupení hodinářské značky Rolex. Legendární butik v pražské Štěpánské ulici, kde jeho majitel Vladimír Bechyně provozuje hodinářské řemeslo již více než 35 let, je vyhledávaným místem hodinářských znalců, kteří dokážou ocenit obřad nákupu hodinek jako důležitou součást jejich příběhu. V roce 2013 naše hodinářství otevřelo novou prodejnu na adrese Václavské náměstí 10, Praha.

servis v Hodinářství Bechyně

prodejna Hodinářství Bechyně

Servis

servis hodinek

Tradiční hodinářství klade velký důraz na prvotřídní servis, proto je velkou výhodou, že se nachází ve společných prostorách s prodejnou ve Štěpánské ulici a v blízké vzdálenosti od naší nové prodejny na Václavském náměstí.

Hodinářský servis na tomto místě je v nepřetržitém provozu již téměř půl století a svou kvalitou a odborností místních hodinářů se stal proslulým.

Naši mistři hodináři procházejí školením přímo u našich švýcarských dodavatelů, abychom zajistili prvotřídní péči o Vaše hodinky.

Historie

Hodinářství Bechyně je česká rodinná firma, která se specializuje na prodej švýcarských náramkových hodinek značek RolexTudor, Longines, Rado, Certina, Balmain a Tissot. Mimo to nabízí svým zákazníkům luxusní natahovače Buben & Zörweg.

Vladimír Bechyně, mistr hodinář a zakladatel firmy Hodinářství Bechyně, pracuje v hodinářském oboru od roku 1958. Vlastní firmu zakládá krátce po roce 1989 a získává zastoupení švýcarských značek Longines a Tissot. Od roku 1996 zastupuje švýcarskou značku Rolex pro Českou republiku. V roce 2009 vzniká spolupráce se značkou Tudor a šperky Enrico Capra. V roce 2000 začíná Vladimír Bechyně předávat vedení firmy dceři Lence Bechyňové. Ta je dnes ve funkci jednatele.

historie Hodinářství Bechyně

Od roku 2010 je Hodinářství Bechyně výhradním distributorem švýcarské značky Longines pro Českou republiku. Zajišťuje prodej značkových hodinek Longines po celé České republice prostřednictvím svých regionálních obchodních partnerů. Od roku 2014 pak velkoobchodně zastupuje také švýcarskou značku Balmain, a to pro český a slovenský trh. V lednu 2017 Hodinářství Bechyně získalo velkoobchodní zastoupení švýcarské značky Tudor a stalo se tak prvním a současně jediným autorizovaným distributor této značky na světě.