+420 777 778 107
servis@hodinarstvibechyne.cz
Adresa servisu
Hodinářství Bechyně s.r.o.
Štěpánská 630/57
110 00 Praha 1
Otevírací doba
Po - Pá 09.00-18.00
So Zavřeno
Ne Zavřeno

Služby se zárukou kvality

Oprava náramkových hodinek

Nabízíme kompletní servis náramkových hodinek pro značky: Rolex, Tudor, C.F.Bucherer, Longines, Tissot, Glashütte Original, Balmain. Poskytujeme pro tyto značky autorizovaný záruční i pozáruční servis.

Čištění hodinek

Nabízíme kompletní čištění pouzder i tahů hodinek v ultrazvukové lázni. Ultrazvukové čištění dodává Vašim hodinám perfektní čistotu ale také prodlužuje životnost a předchází poškození pohyblivých částí hodinek, např. kovových tahů a pouzder.

Výměna a zkrácení řemínků a tahů

Nabízíme výměny kožených řemínků a jejich úpravy při zakoupení v naší provozovně zdarma. Poskytujeme úpravy kovových tahu zkracováním nebo prodlužováním.

Výměny baterií

Nabízíme výměny baterií u všech značek hodinek včetně kontrolní tlakové zkoušky suchou cestou na 30 m, 50 m a 100 m.

Věnování na hodinky

Nabízíme zprostředkování vlastní požadované rytby na zadní víčko hodinek.

Renovace hodinek

Poskytujeme renovaci zlatých a ocelových tahů a pouzder leštěním. Nabízíme zprostředkování renovace Vintage modelů přímo u výrobce jednotlivých značek podle jejich možností.

Poskytujeme autorizovaný servis těchto značek

  • Rolex
  • Longines
  • Tudor
  • Carl F. Bucherer
  • Balmain
  • Tissot

Kontaktujte nás

Abychom se Vám mohli plně věnovat, můžete si s námi na jedné z našich prodejen domluvit schůzku. Po dobu Vaší návštěvy se Vám bude plně věnovat náš prodejce. Pokud k nám plánujete dorazit autem, můžete si u nás na Vaši návštěvu rezervovat také parkovací kartu pro Váš automobil.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Specializovaný tým

Hodinářství Bechyně má specializovaný tým, který má školení v servisních centrálách švýcarských výrobců jednotlivých značek. Tyto znalosti náš tým pravidelně aktualizuje a pracuje podle mezinárodních standardů při opravách hodinek a tím zaručuje tu nejlepší péči o výrobky našich zákazníků.