Poskytujeme kompletní záruční i pozáruční servis náramkových hodinek, výměnu baterií, výměnu či zkrácení řemínků a náramků, kompletní čištění pouzder i náramků hodinek v ultrazvukové lázni, renovaci hodinek, rytí věnování či monogramu na zadní víčko hodinek.

Služby i servis se zárukou kvality

Opravy náramkových hodinek

Nabízíme kompletní záruční a pozáruční servis značek Rolex, Longines, Tudor, Glashütte Original a Balmain. V případě značky Tissot provádíme pouze pozáruční servis, záruční servis Vám rádi zajistíme. U značek Rado, TAG Heuer a Certina Vám rádi zprostředkujeme záruční i pozáruční servis.

Další služby

Mezi naše další služby patří výměny a zkrácení řemínků i náramků, výměny baterií i čištění a renovace hodinek. Na vaše přání zajistíme rytí věnování či monogramu na zadní stranu hodinek.

Poskytujeme autorizovaný servis těchto značek

  • Rolex
  • Longines
  • Tudor
  • Carl F. Bucherer
  • Balmain
  • Tissot
  • Glashütte Original

Kde nás najdete

+420 777 778 107
servis@hodinarstvibechyne.cz
Adresa servisu
Hodinářství Bechyně s.r.o.
Štěpánská 630/57
110 00 Praha 1
Otevírací doba
Po - Pá 09.00-18.00
So Zavřeno
Ne Zavřeno

Kontaktujte nás

Abychom se Vám mohli plně věnovat, můžete si s námi na jedné z našich prodejen domluvit schůzku. Po dobu Vaší návštěvy se Vám bude plně věnovat náš prodejce. Pokud k nám plánujete dorazit autem, můžete si u nás na Vaši návštěvu rezervovat také parkovací kartu pro Váš automobil.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Specializovaný tým

Hodinářství Bechyně má specializovaný tým, který má školení v servisních centrálách švýcarských výrobců jednotlivých značek. Tyto znalosti náš tým pravidelně aktualizuje a pracuje podle mezinárodních standardů při opravách hodinek a tím zaručuje tu nejlepší péči o výrobky našich zákazníků.