Nabízíme rychlý servis náramkových hodinek – výměnu baterie, výměnu či zkrácení řemínku a tahu a kompletní čistění hodinek. Poskytujeme celkovou záruční i pozáruční opravu hodinek značek Rolex, Longines, Tudor, Glashütte Original a Balmain.

Služby a servis se zárukou kvality

Výměna baterií

Nabízíme výměny baterií u všech značek hodinek včetně kontrolní tlakové zkoušky suchou cestou na 30 m, 50 m a 100 m. Výměnu baterie provádíme na počkání a cena se pohybuje od 190 Kč do 850 Kč (nejvyšší cena u Tissot T-touch).

Číst dále

Výměna řemínků

Nabízíme kompletní výměnu kožených řemínků. Pásky na hodinky můžete vybírat z široké nabídky značky Hirsch, jež nabízí řemínky vyrobené z aligátora, krokodýla, hovězí kůže, kaučuku a dalších materiálů. Poskytujeme také úpravy kovových náramků zkracováním nebo prodlužováním. Aktuální nabídku řemínků naleznete v našem obchodě v sekci  Řemínky na hodinky.

Číst dále

Opravy hodinek

Nabízíme kompletní záruční i pozáruční servis značek Rolex, Longines, Tudor, Glashütte Original a Balmain. V případě značky Tissot provádíme pouze pozáruční servis, záruční servis Vám rádi zajistíme. U značek Rado, TAG Heuer a Certina Vám rádi zprostředkujeme záruční i pozáruční servis.

Číst dále

Čištění hodinek

Nabízíme kompletní čištění pouzder i náramků hodinek v ultrazvukové lázni. Ultrazvukové čištění Vašim hodinkám nejen poskytne perfektní vzhled, ale také prodlužuje životnost a předchází poškození pohyblivých částí hodinek.

Číst dále

Gravírování a rytí

Nabízíme zprostředkování rytby na zadní víčko hodinek podle Vašeho návrhu a podle technických možností Vašich hodinek. Ceny se běžně pohybují od 800 do 2500 korun dle složitosti zadání. 

Číst dále

Renovace pouzder a náramků

Provádíme kompletní renovaci pouzder včetně přetěsnění a renovace náramků pomocí speciálních lešticích přístrojů a past. Ty volíme vždy dle požadavků materiálu příslušných hodinek. Po těchto úkonech vypadají Vaše hodinky jako nové.

Číst dále

Poskytujeme autorizovaný servis těchto značek

  • Rolex
  • Glashütte Original
  • Tudor
  • Longines
  • Carl F. Bucherer
  • Balmain
  • Tissot

Kde nás najdete

+420 777 778 107
servis@hodinarstvibechyne.cz
Adresa servisu
Hodinářství Bechyně s.r.o.
Štěpánská 630/57
110 00 Praha 1
Otevírací doba
Po - Pá 09.00-18.00
So Zavřeno
Ne Zavřeno

Kontaktujte nás

Abychom se Vám mohli plně věnovat, domluvte si schůzku na jedné z našich prodejen. Po dobu Vaší návštěvy Vám pak bude k dispozici náš specialista. Pokud k nám plánujete dorazit autem, můžete si u nás zarezervovat také parkovací kartu pro svůj automobil.

(informace o zpracování osobních údajů)
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Specializovaný tým Hodinářství Bechyně

Specializovaný tým

Náš tým hodinářů pravidelně absolvuje školení v servisních centrálách švýcarských výrobců jednotlivých značek. Tyto znalosti si všichni členové týmu průběžně aktualizují a pracují podle mezinárodních standardů pro opravy hodinek. Díky tomu u nás Vaše hodinky dostnou vždy tu nejlepší péči.