Naše lokality

Naše servisy a butiky v Praze

Praha

Na naší adrese ve Štěpánské ulici se o klienty staráme již téměř půlstoletí. Poctivé hodinářské řemeslo zde budoval Vladimír Bechyně od 70. let a jeho odkaz zde přetrvává dodnes. Od roku 2013 nás můžete rovněž najít v srdci velkoměsta na Václavském náměstí.                                             

Naše servisy a butiky v Brně

Brno

Funkcionalismus je důležitým architektonickým slohem města Brna. Hlavní inspirací pro interiér nového butiku je vila Tugendhat, jejíž koncept tkví v jednoduchosti jasných linií a exkluzivních materiálů, které se promítají v designu celého prostoru. Od konce roku 2021 jsme pro vás přítomni v metropoli Moravy na adrese Masarykova 8.

Naše servisy a butiky v Českých Budějovicích

České Budějovice

Královské město s více než 750letou historií vás uchvátí nejen svými pamětihodnostmi, ale i lokální gastronomií a příjemnou atmosférou. Od roku 2020 nás můžete navštívit v ulici Kněžská 72/21, jen pár metrů od Černé věže, kde vás rádi přivítáme a uvedeme do fascinujícího světa hodinek.

Naše servisy a butky v Hradci Králové

Hradec Králové

Připravujeme pro vás novou prodejnu v historickém centru Hradce Králové. V září 2022 plánujeme otevřít a přivítat vás na této prodejně, která se nachází v krásných gotických prostorách, hned naproti katedrále.

Přidejte se k nám