Náš tým
Prostředí Hodinářství Bechyně

Náš tým

Náš školený personál je pro vás k dispozici, aby vám pomohl vybrat z široké nabídky Rolex právě ty hodinky, které se k vám nejlépe hodí. Naše prodejny na Václavském náměstí 10 i ve Štěpánské ulici 57 patří do sítě oficiálních prodejců značky Rolex a garantujeme pravost všech nabízených modelů.

Vladimír Bechyně

Vladimír Bechyně, mistr hodinář

„Po roce 1992, kdy jsem privatizoval prodejnu a servis hodinek ve Štěpánské ulici, jsem několik let usiloval o získání značky Rolex do našeho portfolia, ale politická situace nebyla stále taková, aby Rolex povolil zastoupení do Čech.  Podařilo se to v roce 1996 a jsem velmi vděčný, že jsem dostal příležitost ke spolupráci s touto prestižní a inspirativní značkou.“

Vladimír Bechyně

Výběr hodinek Rolex

Prodejní personál

Klademe vysoké nároky na náš prodejní personál. Všichni naši prodavači absolvují školení o značce Rolex a účastní se pravidelně naší interní akademie. Neustálým vzděláváním chceme poskytnout našim zákazníkům tu nejlepší možnou podporu při výběru ideálních hodinek.

Servis v Hodinářství Bechyně

Hodináři

Naši hodináři procházejí několikatýdenními školeními přímo v servisním centru značky Rolex ve Švýcarsku. Vaše hodinky tak dostanou prvotřídní péči od certifikovaných hodinářů.

Oddanost hodinářskému řemeslu

Hodinářské práci zasvětil pan Bechyně celý svůj život. Byla to víc než jen profese. Byl to způsob práce a života, ve kterém záleželo na každém detailu. Náš současný charakter vyrůstá z těchto kořenů.