zavřít
Prostředí Hodinářství Bechyně
Náš tým

Náš školený personál je pro vás k dispozici, aby vám pomohl vybrat z široké nabídky Rolex právě ty hodinky, které se k vám nejlépe hodí. Naše prodejny na Václavském náměstí 10 i ve Štěpánské ulici 57 patří do sítě oficiálních prodejců značky Rolex a garantujeme pravost všech nabízených modelů.

Vladimír Bechyně, mistr hodinář

„Po roce 1992, kdy jsem privatizoval prodejnu a servis hodinek ve Štěpánské ulici, jsem několik let usiloval o získání značky Rolex do našeho portfolia, ale politická situace nebyla stále taková, aby Rolex povolil zastoupení do Čech.  Podařilo se to v roce 1996 a jsem velmi vděčný, že jsem dostal příležitost ke spolupráci s touto prestižní a inspirativní značkou.“

Vladimír Bechyně

Prodejní personál

Klademe vysoké nároky na náš prodejní personál. Všichni naši prodavači absolvují školení o značce Rolex a účastní se pravidelně naší interní akademie. Neustálým vzděláváním chceme poskytnout našim zákazníkům tu nejlepší možnou podporu při výběru ideálních hodinek.

Hodináři

Naši hodináři procházejí několikatýdenními školeními přímo v servisním centru značky Rolex ve Švýcarsku. Vaše hodinky tak dostanou prvotřídní péči od certifikovaných hodinářů.

Jsme zde, abyste vy mohli najít ty hodinky, které byly vyrobeny právě pro vás.