Servis hodinek

Měří každou sekundu vašeho života. Na perfektním fungování hodinek opravdu záleží, právě tak jako na jejich životnosti. Aby mohly pracovat přesně za každé situace, potřebují vaše hodinky péči profesionálních hodinářů.

Servis hodinek

Nabízíme vám kompletní záruční i pozáruční servis značek Rolex, Tudor, Longines a Balmain.

Všechny naše značky mají mezinárodně platnou záruku, běžně 2 roky. V případě značky Rolex je to 5 let a od 1. 1. 2020 platí 5letá záruka také pro Tudor. Longines nabízí nově záruku 5 let na modely s křemíkovým vláskem.

V případě značky Tissot provádíme pouze pozáruční servis a quick servis či výměnu baterie v záruce.

Ostatní záruční a pozáruční servis vám rádi zajistíme u značek Glashütte Original, Breitling, Zenith, Rado, TAG Heuer, Certina, Bucherer a Carl F. Bucherer. Můžete své hodinky přinést do naší kamenné prodejny, my je za vás pošleme do autorizovaného servisu a opravené si je vyzvednete opět u nás na servisu ve Štěpánské 57.

Abychom mohli vaše hodinky přijmout na opravu v záruce, potřebujeme garanční kartu, kterou jste obdrželi při koupi hodinek.

Pokud máte hodinky značek, jež neservisujeme, rádi pro vás zjistíme, kde servis poskytnou.

Záruční doba na celkový a dílčí servis hodinek je 2 roky pro tyto značky: Rolex, Longines, Tudor, Glashütte Original, Rado, Balmain, Tissot.
Záruční doba pouze jeden rok je na servisy značek Zenith a Breitling.

Rezervace servisu

Přidejte se k nám