zavřít

Rolex Sky-Dweller

Oyster, 42 mm, zlato Everose

Cena na vyžádání

Sky-Dweller
Sky-Dweller
Sky-Dweller Sky-Dweller
Sky-Dweller Sky-Dweller
Kontaktujte nás
Sky-Dweller
Reference
326235 
Pouzdro
Oyster, 42 mm, zlato Everose 
Luneta
Drážkovaná oboustranná otočná luneta Rolex Ring Command 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací, s dvěma časovými pásmy a ročním kalendářem 
Kalibr
Kalibr 9001, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 72 hodin 
Náramek
Oysterflex 
Číselník
Čokoládově hnědý 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Čokoládově hnědý číselník - Sky-Dweller

Čokoládově hnědý číselník

Pevný obrácený červený trojúhelník na číselníku ukazuje na vybraný referenční čas (v domově nebo na obvyklém pracovišti cestovatele) na 24hodinovém mimostředném číselníku. Tento 24hodinový displej na první pohled jasně odlišuje denní hodiny od nočních v jiném časovém pásmu.
Drážkovaná luneta - Sky-Dweller

Drážkovaná luneta

Drážkovaná luneta značky Rolex je znakem jedinečnosti. Původně mělo drážkování lunety Oyster funkční účel: sloužilo k našroubování lunety do pouzdra, což pomáhalo zajistit vodotěsnost hodinek. Bylo proto totožné s drážkováním na dýnku, které bylo z důvodu vodotěsnosti také přišroubováno k pouzdru pomocí specifických nástrojů Rolex. V průběhu času se drážkování stalo estetickým prvkem, pravým charakteristickým znakem Rolex. Dnes je drážkovaná luneta značky Rolex znakem jedinečnosti a je vždy ve zlatém provedení.
18kt zlato Everose - Sky-Dweller

18kt zlato Everose

Aby zachovala krásu hodinek z růžového zlata, firma Rolex vytvořila a patentovala exkluzivní slitinu 18kt růžového zlata, které vyrábí ve vlastní slévárně: zlato Everose. 18kt zlato Everose bylo poprvé představeno v roce 2005 a používá se u všech modelů Rolex Oyster v růžovém zlatě.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

Jako elegantní hodinky pro světoběžníky přináší model Oyster Perpetual Sky-Dweller duální časové pásmo a roční kalendář Saros, který zobrazuje měsíc pomocí 12 otvorů po obvodu číselníku – aktuální měsíc je označen červeně. Jako přesvědčivá kombinace technické propracovanosti a snadného použití je model Sky-Dweller výsledkem jedinečné inovační kultury firmy Rolex.

Rolex Sky-Dweller Hodinky pro světoběžníky

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.