Tipsport Czech Ladies Open

Golfový turnaj Tipsport Czech Ladies Open ze série Ladies European Tour se řadí mezi největší události dámského golfu. Česká republika přivítá letos již po počtvrté za sebou tento prestižní turnaj, z toho potřetí se odehraje na hřišti Royal Beroun Golf Club. 

Tipsport Czech Ladies Open

Přední golfistky

Na golfových hřištích obklopených českou krajinou se letos již po čtvrté odehraje jedna ze zastávek série Ladies European Tour. 24. – 26. června 2022 se na golfovém hřišti v Royal Beroun Golf Club utkají mezi sebou nejlepší golfistky z celého světa. Na startovní jamce se představí i české hráčky v čele s Klárou SpilkovouKristýnou Napoleaovou.

Ladies European Tour

Ladies European Tour je golfový turnaj s tradicí sahající až do roku 1978. Rok 2022 je 44. sezónou, ve které se uskuteční 31 turnajů v 21 různých zemích s rekordním výherním fondem ve výši 24,5 miliónů eur. Díky rozmanitému a multikulturnímu členství 316 profesionálních golfistek z 36 zemí jsou kořeny turnaje spjaty nejen s Evropou, ale nově i například se Singapurem a Jižní Afrikou.

Hole in One

Hodinky a golf k sobě již tradičně patří. Hodinářství Bechyně se potřetí stává partnerem turnaje Tipsport Czech Ladies Open. Jsme sponzorem jedné z jamek, kde hráčky při zahrání Hole in One obdrží od naší společnosti švýcarské hodinky. 

Budování renomé

Od roku 2020 se LET společně s Ladies Professional Golf Association aktivně zapojuje do hledání nových herních příležitostí pro golfistky v Evropě a soustavně buduje renomé dámského golfu. Mnoho talentovaných hráček získalo renomé na tomto turnaji a následně se zapsalo mezi světové špičky.