zavřít
Rolex
Date 34
Oyster, 34 mm, ocel Oystersteel

Cena na vyžádání

Date 34
Date 34
Date 34 Date 34
Date 34 Date 34
Kontaktujte nás
Date 34
Reference
115200 
Pouzdro
Oyster, 34 mm, ocel Oystersteel 
Luneta
Vyklenutá 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací 
Kalibr
Kalibr 3135, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 48 hodin 
Náramek
Trojřadý tah Oyster s plochými články 
Číselník
Růžový 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Růžový číselník - Date 34
Růžový číselník
Povrchová úprava číselníků Rolex s efektem slunečních paprsků je v hodinářství nejčastější cestou, jak dosáhnout čistě metalických barevných číselníků, například v odstínech stříbrošedé, rhodia nebo ruthenia.
Ocel Oystersteel - Date 34
Ocel Oystersteel
Rolex používá ocel Oystersteel na ocelová pouzdra svých hodinek. Ocel Oystersteel, vyvinutá speciálně značkou Rolex, patří do skupiny ocelí 904L, tedy slitin nejčastěji používaných pro high-tech aplikace, jako je letecký a chemický průmysl, kde je zásadním požadavkem maximální odolnost korozi. Ocel Oystersteel je mimořádně odolná, po vyleštění nabízí výjimečnou povrchovou úpravu a zachovává si svou krásu i v těch nejnáročnějších podmínkách.
Náramek Oyster - Date 34
Náramek Oyster
Náramek Oyster představuje dokonalou alchymii tvaru a funkčnosti, estetiky a technologie, která má zaručit robustnost i pohodlí. Je opatřen sponou Oysterclasp a komfortní úpravou tahu Easylink, rovněž exkluzivním prvkem značky Rolex. Tento důmyslný systém umožňuje uživateli prodloužit náramek přibližně o 5 mm a za všech situací nabízí větší pohodlí.
Rolex
Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

Klasické hodinky Rolex Datejust jsou archetypem moderních hodinek, za což vděčí své estetice a funkcím, které přesahují prosté změny módního stylu. Z estetického hlediska model Datejust překlenuje různé éry, aniž by ztrácel cokoliv ze svých neměnných znaků, které z něj činí jedny z nejuznávanějších a nejsnáze rozpoznatelných hodinek.

Rolex Datejust
Ztělesnění klasických hodinek
Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.