Rolex Datejust 31 Oyster, 31 mm, bílé zlato a diamanty M278289RBR-0006

Datejust 31
Datejust 31
Datejust 31
Datejust 31
Previous slide
Next slide
Kontaktujte nás
Datejust 31
Reference
278289RBR 
Pouzdro
Oyster, 31 mm, bílé zlato a diamanty 
Luneta
Osazená diamanty 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 100 metrů / 330 stop 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací 
Kalibr
Kalibr 2236, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 55 hodin 
Náramek
President, trojřadý tah se zaoblenými články 
Číselník
Tmavě šedý, osazené diamanty 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Tmavě šedý číselník - Datejust 31

Tmavě šedý číselník

Tento číselník nabízí diamanty zasazené v šatonech z 18kt zlata. Povrchová úprava s efektem slunečních paprsků vytváří jemné odlesky světla na mnoha číselnících kolekce Oyster Perpetual. Získává se mistrovskou technikou kartáčování, které zanechává drážky směřující od středu číselníku k okrajům. Světlo je rovnoměrně rozptýleno podél každé drážky, což vede k charakteristické jemné záři, která je v pohybu podle polohy zápěstí. Po dokončení povrchové úpravy s efektem slunečních paprsků se technologií fyzikální depozice z plynné fáze nebo galvanickým pokovováním nanáší barva. Konečný vzhled dodá číselníku jemná vrstva laku.
Luneta osazená diamanty - Datejust 31

Luneta osazená diamanty

Mistři klenotníci se sochařskou precizností ryjí do drahého kovu, aby vytvořili dokonalé lůžko pro osazení každého drahokamu. Ten je s uměleckou a řemeslnou dovedností zasazen, pečlivě sladěn s ostatními a následně pevně zajištěn ve zlatém nebo platinovém lůžku. Kromě vlastní kvality kamenů přispívá k nádheře osazení drahokamy u značky Rolex i několik dalších aspektů: přesné zarovnání výšky drahokamů, jejich orientace a umístění, pravidelnost, síla a proporce osazení, jakož i náročné opracování kovu. Jiskřivá symfonie, která zdokonaluje hodinky a okouzluje jejich nositele.
18kt bílé zlato - Datejust 31

18kt bílé zlato

Díky vlastní exkluzivní slévárně má společnost Rolex bezkonkurenční možnost vyrábět slitiny 18kt zlata nejvyšší kvality. Podle podílu přidaného stříbra, mědi, platiny nebo palladia se dosahuje různých druhů 18kt zlata: žlutého, růžového nebo bílého. Slitiny se vyrábějí pouze z nejčistších kovů a jsou pečlivě kontrolovány v interní laboratoři pomocí nejmodernějšího vybavení. Následně se zlato formuje a tvaruje, přičemž se nadále věnuje nejvyšší pozornost kvalitě. Úsilí firmy Rolex o nejvyšší dokonalost začíná již u zdroje.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

JAK NAŘÍDIT HODINKY
Datejust 31

Hodinky Rolex jsou synonymem excelence a spolehlivosti, jsou určeny ke každodennímu nošení a v závislosti na daném modelu se dokonale hodí pro nejrůznější druhy sportu a jiné aktivity. Tyto hodinky jsou vyrobeny tak, aby vydržely, a vyznačují se typickou a nadčasovou estetikou. Model Oyster Perpetual Datejust 31 je vyjádřením věčné přitažlivosti. Více o těchto hodinkách a o nařizování času a data se dozvíte ve videu.

Kterýkoli den může v našich životech zanechat trvalou stopu a stát se východiskem nových aspirací. Od svého vzniku v roce 1945 se model Datejust soustavně vyvíjí k další dokonalosti a přitom stále zůstává definicí klasické elegance značky Rolex. Je milníkem v historii hodinářství, neboť se jednalo o první vodotěsné samonatahovací náramkové hodinky s chronometrem, které v okénku zobrazovaly datum. Tato čísla, zvětšená díky čočce Cyclops, nám připomínají, že 24 hodin sice tvoří jeden den, ale je na jen nás, aby se z nich stalo i datum, které si navždy zapamatujeme.

Rolex Datejust Každé datum může být památné

Rolex Datejust Každé datum může být památné

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.

*Povinné