zavřít

Rolex Sea-Dweller

Oyster, 43 mm, ocel Oystersteel

Cena na vyžádání

Sea-Dweller
Sea-Dweller
Sea-Dweller Sea-Dweller
Sea-Dweller Sea-Dweller
Kontaktujte nás
Sea-Dweller
Reference
126600 
Pouzdro
Oyster, 43 mm, ocel Oystersteel 
Luneta
Jednostranně otočná se 60minutovou stupnicí, keramická vložka Cerachrom odolná proti poškrábání, číslice a dílky stupnice pokryté tenkou vrstvou platiny 
Vodotěsnost
Vodotěsné do 1 220 metrů / 4 000 stop, heliový ventil 
Strojek
Perpetuální, mechanický, samonatahovací 
Kalibr
Kalibr 3235, manufaktura Rolex 
Rezerva chodu
Přibližně 70 hodin 
Náramek
Trojřadý tah Oyster s plochými články 
Číselník
Černý 
Certifikace
Superlative Chronometer (certifikace COSC + Rolex po uložení do pouzdra) 
Keramická luneta a luminiscenční displej - Sea-Dweller

Keramická luneta a luminiscenční displej

Jednosměrná otočná luneta modelu Oyster, 43 mm, ocel Oystersteel s 60minutovou stupnicí umožňuje potápěčům přesně a bezpečně monitorovat doby ponoru a dekomprese.
Černý číselník - Sea-Dweller

Černý číselník

Černý číselník hodinek Sea-Dweller má velké ručky a indexy vyhrazené pro profesionální modely Rolex. Číselník nese název Sea-Dweller v červené barvě jako odkaz k prvnímu modelu. Inovativní displej Chromalight na číselníku posouvá hranice čitelnosti ve tmě. Jeho charakteristické modré světlo vydrží až osm hodin se stále stejnou svítivostí, tedy prakticky dvakrát déle než v případě klasických luminiscenčních materiálů.
Ocel Oystersteel - Sea-Dweller

Ocel Oystersteel

Rolex používá ocel Oystersteel na ocelová pouzdra svých hodinek. Ocel Oystersteel, vyvinutá speciálně značkou Rolex, patří do skupiny ocelí 904L, tedy slitin nejčastěji používaných pro high-tech aplikace, jako je letecký a chemický průmysl, kde je zásadním požadavkem maximální odolnost korozi. Ocel Oystersteel je mimořádně odolná, po vyleštění nabízí výjimečnou povrchovou úpravu a zachovává si svou krásu i v těch nejnáročnějších podmínkách.
Rolex

Dostupnost modelů

Všechny hodinky Rolex jsou sestavovány ručně a s maximální péčí, aby byla zajištěna jejich výjimečná kvalita. Takto vysoké standardy přirozeně omezují výrobní kapacitu firmy Rolex a poptávka po hodinkách někdy tuto kapacitu převýší.

Dostupnost určitých modelů tak může být omezena. Prodej nových hodinek Rolex zajišťují výhradně oficiální prodejci Rolex, kteří jsou zásobováni pravidelnými dodávkami a nezávisle řídí alokaci a prodej hodinek zákazníkům.

Společnost Hodinářství Bechyně je hrdým členem celosvětové sítě oficiálních prodejců značky Rolex a je schopna poskytnout informace o dostupnosti hodinek Rolex.

Hodinky Rolex pro dobývání hlubin: voděodolné až do hloubky 4 000 stop (1 220 metrů) v případě Oyster Perpetual Sea-Dweller a 12 800 stop (3 900 metrů) u modelu Oyster Perpetual Rolex Deepsea a představují výsledek desetiletí spolupráce s profesionálními potápěči.

Rolex Sea-Dweller Hodinky, které si podmanily hlubinu

Zobrazit všechny modely

Kontaktujte nás

Sdělte nám prosím způsob kontaktu, kterému dáváte přednost, a my se vám co nejrychleji ozveme.