Mistrovství chce čas – spolupráce s Českou filharmonií

Publikováno: 1.6.2021
Rubrika: Partnerství a události
Mistrovství chce čas – spolupráce s Českou filharmonií

Mistrovství chce čas. Pod tímto slovním spojením se skrývá mnohem více, než by se na první pohled mohlo zdát. Jedná se nejen o hlavní myšlenku nové kampaně, která ilustruje naši partnerskou spolupráci s Českou filharmonií, ale akcentuje i společné hodnoty uměleckého světa a hodinářských mistrů.

Špičkový orchestr, který funguje stejně dobře jako hodinový stroj

První realizací naší společné kampaně je image vizuál, který budete mít možnost vídat na vybraných outdoorových plochách v nadcházejících týdnech. Společně se Studiem Najbrt jsme zvolili koncept se zastřešující myšlenkou „Mistrovství chce čas“. Prostřednictvím červnové kampaně nejdříve představíme naše partnerství s Českou filharmonií.

S prvním českým orchestrem souzníme hodnotově, obdivujeme precizní výkony mistrovských hudebníků a vnímáme i celou řadu aspektů, které reprezentují důležitou práci jednotlivců v rámci vyladěného tělesa, od procesu pečlivé přípravy a detailního nastudování skladeb, přes důležitou roli nástrojového vybavení, až po dechberoucí provedení náročných programů.

S jistou nadsázkou platí, že špičkový orchestr má fungovat jako dobře sestavený hodinový stroj. A stejně tak platí, že základními ingrediencemi v našem oboru i v oblasti klasické hudby je lidský um, vznešenot a špičková kvalita, která potřebuje svůj čas.

Dynamický klub České filharmonie

Naše aktuální kampaň nicméně není zaměřena čistě marketingově. Vyjadřujeme podporu nejen konkrétní instituci, která reprezentuje naši zemi více než 125 let, ale připomínáme si také kulturu jako takovou, neboť ta v současné době podporu potřebuje možná více než kdy jindy. Příznivci České filharmonie se v nelehkých dobách drastických omezení kulturního života symbolicky semkli kolem „svého“ orchestru prostřednictvím tzv. Dynamického klubu.

Členská základna Dynamického klubu má jedinečnou možnost „zblízka“ participovat na aktivitách, které jsou pod hlavičkou České filharmonie realizovány, a s managementem i se zástupci orchestru je během celé sezony v blízkém kontaktu. Veškeré informace o možnostech zapojení i škále benefitů najdete na stránce: Dynamický klub | Česká filharmonie.