Novinky Tudor z Watches & Wonders 2024

Publikováno: 22.4.2024
Rubrika: Představení hodinek
Novinky Tudor z Watches & Wonders 2024

Pojďme se společně podívat na nové modely odvážného Tudoru, které byly představeny na veletrhu Watches & Wonders 2024 v Ženevě. 

TUDOR Clair De Rose 

TUDOR se vrací k dámské řadě Clair de Rose a přidává nové modré číselníky, které jsou pro značku charakteristické. Tyto nové konfigurace, které jsou k dispozici výhradně v nerezové oceli s mechanickým strojkem, se dodávají ve třech velikostech, každá ve dvou provedeních. 

TUDOR Black Bay 58 18K 

Odvážná verze oblíbeného modelu Black Bay 58 z 18karátového žlutého zlata s transparentním zadním dýnkem, manufakturním kalibrem a nyní i s masivním zlatým náramkem se zapínáním ve tvaru písmene „T”.

TUDOR Black Bay 

Nejnovější interpretace modelu Black Bay v jednobarevném provedení. Tento model se vyznačuje vyvinutými designovými prvky, zapínáním „T-fit“ a je certifikován jako Master Chronometer podle METAS. 

Tudor Black Bay 58 GMT 

Seznamte se se zcela novými hodinkami Tudor Black Bay 58 GMT s certifikací Master Chronometer. Hodinky s pouzdrem o průměru 39 mm a obousměrně otočnou lunetou zdobenou teplými odstíny barev jsou připomínkou zlatého období letecké dopravy.