TUDOR se připojuje ke zbrusu novému týmu F1 Visa Cash App RB

Publikováno: 6.3.2024
Rubrika: Představení hodinek
TUDOR se připojuje ke zbrusu novému týmu F1 Visa Cash App RB

TUDOR má za sebou dlouhou tradici na závodní dráze. Podporoval vítězné týmy během zlaté éry motorsportu, počínaje týmem Tudor Watch Racing Team na konci 60. let až po nedávný šampionát IMSA TUDOR United SportsCar Championship. Nyní, v roce 2024, se TUDOR opět vrací na startovní čáru s modelem Black Bay Ceramic, který je plně certifikovaný jako METAS Master Chronometer.

Visa Cash App RB je zcela nový tým Formule 1 podporovaný společností TUDOR. Za volantem vozů sedí osvědčený vítěz závodů Daniel Ricciardo a fascinující mladík Yuki Tsunoda. Tým prošel radikální proměnou, a to nejen co se týče nápadného zbarvení, na němž se objevuje značka TUDOR, stejně jako na závodních kombinézách jezdců, ale i ve všech odděleních od managementu až po inženýrství, protože se vydává na novou cestu, jejímž cílem je dostat se na přední příčky Formule 1.

TUDOR byl vždy poháněn odvážným duchem, důslednou vůlí dělat věci jinak,“ říká generální ředitel TUDORu Eric Pirson. „A tento duch – říkáme mu Born to Dare – je přesně to, co Visa Cash App RB demonstruje na cestě do sezóny 2024 F1. Jsme nadmíru potěšeni, že se můžeme vrátit do motoristického sportu s partnerem, který je připraven přijmout výzvu,“ dodává.

Společnost TUDOR dělá věci po svém. Koneckonců, právě o tom je „Born to Dare“. To potvrzuje i nové partnerství s aplikací Visa Cash RB. Umístit jméno TUDOR na vítězný vůz je snadné. Ale vybrat si ten správný tým, který podpoříte, to už je jiný příběh. Znamená to podpořit tým, který sdílí odvážného ducha a bojovnost. Proto se společnost TUDOR připojila k Visa Cash App RB.