30. května Tudor oznámil, že má nového ambasadora. Druhou tváří Tudoru se stává David Beckham. Jde o jednoho z nejznámějších fotbalistů na světě, který se stává součástí nové kampaně Tudor – „Born to dare“.

Nový ambasador značky Tudor – David Beckham

David měl od dětství sen. Když se ho ptali, čím by chtěl být, tak říkal, že fotbalistou. Jeho zápal pro hru a tvrdá práce ho přivedly k tomu, že se stal jedním z nejznámějších a nejúspěšnějších fotbalistů v dějinách této hry. Působil v několika velkých klubech, jeho kariéru odstartoval Manchester United, po kterém následoval Real Madrid, 115 krát hrál za anglickou reprezentaci, 59 krát jako kapitán. Beckham získal šest titulů v anglické Premier League, dva tituly v americké MLS, jeden španělský titul a jednou vyhrál Ligu mistrů UEFA.

Výběr tváří Tudor

David Beckham je tím pravým představitelem nové kampaně značky Tudor „Born to dare“. Je jedním z nejpracovitějších hráčů fotbalové historie, vždy trénoval tvrději než většina ostatních, nikdy nedostal nic zadarmo. I nyní, když už odešel ze světa profesionálního sportu, je nadále velkou inspirací. Věnuje se charitativní práci pro UNICEF a boji proti malárii, své úsilí teď soustředí na zlepšení zdraví a vzdělání dětí v Africe.

Který model nosí na ruce?

David nosí dvoje hodinky, oboje novinky z roku 2017: potapěčské hodinky s retro nádechem BLACK BAY S&G a sportovní motorkářské hodinky BLACK BAY CHRONO.

Více o modelech z našeho katalogu