Tissot v roce 2018 představil nové modely své populární klasické modelové řady Tissot Chemin des Tourelles. Oblíbená řada tak byla obohacena o několik dalších elegantních dámských a pánských hodinek s číselníky v modré, hnědé, černé nebo bílé barvě.

Rozšíření nabídky klasické elegantní řady Tissot Chemin des Tourelles

Historický odkaz 

Tissot Chemin des Tourelles jsou hodinky, které jsou zosobněním významné části historie značky Tissot. Jejich jméno je inspirováno názvem ulice ve městě Le Locle - Chemin des Tourelles, kde roku 1907 vznikla dílna Tissot a kde společnost působí až dodnes. Svým moderním vzhledem a elegantním pouzdrem s možností mnoha různých provedení skládá tento model poctu dlouholetým hodinářským zkušenostem značky Tissot.

Tissot Chemin des Tourelles

Model pro každého

Tissot Chemin des Tourelles je k dispozici v celé řadě různých verzí, které však mají jedno společné – vyznačují se citem pro detail a nabízí toho tolik, že uspokojí každého. Některé modely – tří ručkový, chronograf a GMT – zdobí překrásné detaily jako gilošování ve vzoru Clous de Paris pod římskými hodinovými indexy, rozmístěnými v hypnotickém kruhovém vzoru, ze kterého nebudete schopni spustit oči.

Tissot Chemin des Tourelles

Zákazníky jistě potěší možnost vybrat si hodinky přesně podle jejich vkusu. Někteří ocení číselníky s efektem slunečních paprsků, které přináší zajímavou hru se světlem, zatímco jiní zvolí střízlivější modely s datumovkou, která jim dodává rafinovanou symetrii. Model nabízí tolik rozmanitosti, že si jistě získá velkou popularitu.Tissot Chemin des Tourelles T099.407.16.047.00

Technické parametry

• Švýcarské hodinky s označením „Swiss Made“
• Stojek Powermatic80 s rezervou chodu až 80 hodin
• Pouzdro z ušlechtilé oceli 316L s průhledným víčkem a klenutým safírovým sklíčkem s antireflexní úpravou a vysokou odolností proti poškrábání
• Vodotěsné až do 5 bar (50 m)
• Kožený pásek s motýlkovou sponou nebo náramek z ušlechtilé oceli 316L s motýlkovou sponou
• Rozměry pouzdra pánských hodinek jsou 42 mm a dámských 32 mm

Více o modelech z našeho katalogu