Tissot spojil své síly s Amaury Sport Organisation v pořádání cyklistických akcí po celém světě. Švýcarská hodinářská dílna propůjčuje své odborné znalosti jako oficiální časoměřič významným závodům, včetně Tour de France, Vuelta a España nebo La Flèche Wallonne. 

Tour de France s časomírou Tissot

Nositel časomíry v závodu světové třídy

Během července se odehrává nejstarší a nejprestižnější cyklistický závod z tzv. Grand Tours. Ve 23 dnech čeká na závodníky 21 rovinatých i horských etap. Ve sportu, který je nejen o vytrvalosti, odhodlání a přesnosti, ale také o čase, je zásadní spoléhat se na vysoce kvalitní časomíru.

Tissot oficiální časomíra Tour de France

Tissot jako dlouhodobý partner cyklistiky

Cyklistika je jedním ze sportů, ve kterých se Tissot v posledních 50 letech velmi angažoval. Již v letech 1988 až 1992 byla značka oficiálním časoměřičem Tour de France. V roce 1995 se Tissot zapojil ještě víc tím, že spojil své síly s nově vzniklou UCI International Cycling Union, a od té doby je oficiálním časoměřičem světových mistrovství v silniční i dráhové cyklistice, cyklokrosu a horských kolech.

Speciální model T-race Cycling Tour de France

Hodináři z Tissotu oslavují svoje letité partnerství a společné hodnoty vývojem hodinek hodných jména Tour de France. Tento švýcarský hodinářský dům navrhnul pro své fanoušky sportovní hodinky T-Race Cycling Tour de France, které nesou mnoho designových prvků inspirovaných jízdou na kole, jsou provedeny v barvách Tour de France a na dýnku mají vyryté logo závodu, což jim dodává na exkluzivitě.

T-Race Cycling Tour de France T111.417.37.441.00

Specifika sportovních hodinek T111.417.37.441.00

Robustní ocelové pouzdro s úpravou z šedého a černého PVD doplňuje rovněž tmavý číselník s dalšími třemi subčíselníky a ukazatelem data. Dobrou čitelnost zajišťují kontrastní ručky v jasně žluté a bílé barvě. V provedení číselníku se zrcadlí mechanismus kola a žlutá barva hodinek se hlásí k trikotu šampiona. Tlačítka nad a pod korunkou, která symbolizují brzdové destičky, napovídají, že jsou hodinky vybaveny tachymetrickou stupnicí po obvodu a funkcemi pro přesné odměřování kratších časových intervalů. Tento chronograf je osazen quartzovým kalibrem ETA G10.212. V kombinaci s kaučukovým řemínkem jsou tyto pánské hodinky T-Race Cycling Tour de France s ref. T111.417.37.441.00 vhodným doplňkem při nejrůznějších sportovních aktivitách.

Prohlédněte si i další sportovní hodinky propojené s cyklistikou.

Více o modelech z našeho katalogu